reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

Z tą wagą, to naprawdę sprawa bardzo indywidualna. Ale 7 kg w tydzień by mnie przeraziło, na pewno skonsultowałabym to z lekarzem. Jak ja w ubiegłym miesiącu przytyłam 3,5 kg, to lekarz zwrócił mi uwagę, że za duzo. Nic nie robiłam, jadłam dalej podobnie i w tym miesiącu tylko 0.5 kg.
 
reklama
ja na miejscu twoim luzia tez bym porobila badania i bym poradzila sie poloznej .....ja wrocilam od lekarza startowalam z waga przed ciaza 47,8 a dzis mam 56,8 :p ale po mnei tego nei widac :p heheh ioi dobrze niech dzidzia rosnie
 
Z opuchlizną nie ma żartw, nie tylko ta przy zatruciu pokarmowym. Ja już ściągnęłam dziś obrączkę i pierścionek bo zauwazyłam, że przy tych upałach bardzo spuchły mi dłonie i moze byc problem potem rozcinania bizuterii... pamietam ze w pierwszej ciazy tez tak sciagnełam.. (połozna kazawszy)
 
izo dokladnie !!ale za chiny nei umialam zgrubnac a jk zaczelam pracowoac c to schudlam bo wczesniej wazylam 52 kilo ale teraz zostanie mi po ciazy troche :p i sie ciesze:p
 
Ja też po ważeniu u położnej mam narazie 2,600 na plusie nie dużo ale to wszystko przytyłam przez ostatni miesiąc;-) , troche sobie pofolgowałąm z jedzonkiem ale cóż ... i ta pogoda też nie pomaga bo mam dziwne nogi może nie spuchnięte ale takie ciężkie głupie uczucie....:baffled:(Ja mam dużo zapasów i podobno dlatego mniej się tyje)ale zobaczymy jak będzie dalej:tak:narazie raczej poszło w brzuch i już inni zauważają że w końcu mi brzuszek ciążowy widać, co mnie akurat bardzo cieszy:-)
 
tzn ja rzcej zamiast slodyczzami objadam sie kanapkami i owocami a to chyba nie jest tak złe.. poza tym ciągle jestem głodna:baffled: i to naprawde głodna-w brzuchu mi burczy, a czasem mam tak ze sie przejem... aale... co mi tam.. schudłam 69 kg do 51 bez ciazy to nie schudne po ciąży:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::-D:-D ;-);-);-);-)


Kurczę, kochana, a w jaki sposób udało Ci się tak ładnie kg zrzucić przed ciążą?? Zdradź ten sekret bo ja po ciąży będę musiała się ostro wziąć za siebie ze względu na to, że tuż przed ciążą trochę sobie odpuściłam i odłożyło się trochę gdzieniegdzie...:baffled::baffled::baffled:
 
Kurczę, kochana, a w jaki sposób udało Ci się tak ładnie kg zrzucić przed ciążą?? Zdradź ten sekret bo ja po ciąży będę musiała się ostro wziąć za siebie ze względu na to, że tuż przed ciążą trochę sobie odpuściłam i odłożyło się trochę gdzieniegdzie...:baffled::baffled::baffled:
ja 4 lata temu wazylam 69 1kg schudłam bo przystopowalam z jedzzeniem, aleto mnie nie satysfakcjonowalo i ciotka mi dala diete, wtedy jeszcz nie wiedzialam ze nazywa sie kopenhadzka-teraz wiem, slyszalam o niej rozne opinie ale na mnie dialala i nie bylam osłabona- a tkie tez info o niej czytalam,
Dieta kopenhaska - dieta, dieta duńska, dieta kopenhaska, dieta niskowęglowodanowa, dieta odchudzająca - Odchudzanie - poradnikzdrowie.pl


nie mozesz nic jesc ani pic poza tym cojest w diecie- ani gumy di żucia ani łyka piwa ani łyka wódki-nic totalnie tyko woda niegazowana i to co podane w diecie- ja schudam wtedy 11kg i juz nie orzttylam, po tej diecie zmienia ci sie przemiana materii i potem mozesz jesc normalnie- ale i tak nie zjesz dużo bo żoadek sie kurczy w trakcie diety i dlatego ona jest taka fajna, ja potem po diecie jeszcze schudlam do 51 kg w 4 lata bez żadnego odchudzania, jadłam co chcialam słodycze i wszystko no i jeszcze mi spadło 6kg samo od siebie:tak::tak::tak:



tak więc po ciąży życze powodzenia jak sie na nia zdecydujesz- ale zrób to jak bedziesz pewna ze dotrwasz do konca bo trzeba zrobic dluzsza przerwe od próby jesli nie dotrwasz do konca- mi sie udalo:tak::tak::tak:



UWAGA:
Lunch i obiad można zamieniać miejscami jeżeli będzie to miało miejsce tego
samego dnia. Dieta zmierza do zmiany przemiany materii co sprawia że po dniach
można jeść normalnie bez efektu tycia, przez pierwsze dwa lata. Nie jest to
więc żadna dieta odchudzająca lecz dieta zwiększająca przemianę materii dlatego
spokojnie działa nawet po zakończeniu kuracji. Jeżeli kurację przeprowadza się
niewolniczo zgubisz nadmiar tłuszczu 7-20 kg. Kurację przeprowadza się przez 13
dni ani 1 dzień mniej ani więcej. Jeżeli podczas kuracji wypijesz lampkę wina,
piwo, zjesz słodycz, albo żujesz gumę jesz dodatkowe jedzenie to od razu
przerywasz kurację i w związku z tym ginie efekt. Jeżeli kurację przerwiesz
przed upływem 6 dni można ją powtórzyć od nowa po 3 miesiącach.
Ukończonej w całości diety nie powinno się powtarzać wcześniej niż po dwóch latach!
 
Ostatnia edycja:
ja na razie mam +5kg:tak: jeśli chodzi o odchudzanie to zastosuję starą metodę żpm;-) bo w dietach jestem mało systematyczna :baffled:
 
reklama
Ja mogę śmiało polecić kosmetyki z Musteli, mam krem na rozstępy i krem na jędrne cycuchy. I jak narazie zero rozstępów a oba kremy rewelacyjnie się wchłaniają, ładnie pachną i przynajmniej mnie nie uczulają. Jedyna wada to cena, niezbyt niska:sorry2:
 
Do góry