reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
dokładnie medeuska..to raczej chińskie szycie a nie twoja figura..

kms..ja mam -11kg..średnio trace około 1-1,5kg na tydzień :tak: a co do przepisów to ja wykorzystuje kilka tych z książki + oczywiście nieodzowny placek z otrębów owsianych..nawet mój mąz go je bo mu bardzo smakuje..:tak:
właśnie dziś ubrałam wreszcie moja sukienkę sprzed ciąży..podpiełam paseczkiem rozmiar s!!! hehehehe do tego botki i czarne "zakolanówki" czapa smerfeta..i ruszyłam na...paznokcie..ostatnio też byłam u wizażystki i pokupowałam sobie masę kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych :) byłam też u fryzjera..i chyba skusze się na zmianę koloru..w każdym razie..czuje się znów kobieco..wracam do formy sprzed ciązy w każdym znaczeniu tego słowa..no fantastyczne uczucie
 
Ostatnia edycja:
Kacha krzycz to załatwię Ci rabat w"moim" salonie.
Centrum Urody - Katowice


Ja bez diety (póki co - szykuje sie do Dukana) po samych zabiegach elektro mam min. -5 w obwodach.Zostało mi 5t zabiegów do konca pierwszej serii.
 
Amelkowa, shenkoka dzięki za pocieszenie;-)
mogłabym dac babci do uszycia spodnie- ale w uszytych na wymier przez babcie zawsze jakoś nieciekawie wyglądam:eek::confused2:
 
Ostatnia edycja:
Ale jestem wściekła na siebie!!!:wściekła/y: Dlaczego?bo nie mam silnej woli i od porodu nie zgubiłam ani kg a czasami nawet wręcz przeciwnie. Ja nie wiem jak Wy się tak trzymacie i tracicie tyle kg, podziwiam Was. Przez to mam czasami wrażenie,że jestem do niczego bo nic mi nie wychodzi tak jakbym chciała:zawstydzona/y:
 
Doti,zaręczam Ci,że nie wszystkie Dziewczyny tak łatwo gubią "pociążowe" kilogramy ;-):tak:.
Czasami,jak karmisz piersią,to te kilogramy nie chcą sobie iść :-):-):-).
Przyjdzie czas,że zrzucisz,zobaczysz :tak::tak::tak:.
 
Doti,zaręczam Ci,że nie wszystkie Dziewczyny tak łatwo gubią "pociążowe" kilogramy ;-):tak:.
Czasami,jak karmisz piersią,to te kilogramy nie chcą sobie iść :-):-):-).
Przyjdzie czas,że zrzucisz,zobaczysz :tak::tak::tak:.
Dzięki za pocieszenie,ale będzie trudno ponieważ od urodzenia pierwszego dziecka się odchudzam i wtedy nie karmiłam a kg i tak nie chciały iśc.Tyle się na słuchałam,że jak się karmi to łatwiej i szybciej traci się kg i miałam nadzieję,że skoro karmię to teraz będzie mi łatwiej a tu figa. Na razie nie zamierzam przestać karmić a jednak na wiosne chciałabym jakoś wyglądać i to mnie dobija:zawstydzona/y:
 
Ja tez postanowilam zwaczyc swoja nadwage i nie zawacham sie uzyc medody Dukana :-D:-D:-D:-D Przeczytalam co i jak teraz musze tylko zakupy o nazwie 'PROTAL' zrobic i bedziemy dzialac hehe :-D:-D Doti (znajomi tez tak na mnie mowia :-p) nie martw sie, moze tobie Dukan tez pomoze, nie czytalam co i jak jak sie karmi piersia ale moze tez znajdziesz cos dla siebie :tak: A jak nie to przyjdzie wiosna i latwiej bedzie schudnac bo i spacerow bedzie wiecej, zobaczysz glowa do gory ;-)
 
reklama
nie rozeszly sie Wam miesnie na brzuchu ? :eek:
:szok::szok::szok:
po srodku brzucha, tak samo jak jest ta ciemna linia hormonalna...mam linie zapadla, miedzy miesniami... taka poprostu "przepasc" po srodku brzucha, do ktorej moge wsadzic niemal pol palca:eek:
no chyba nie jestem jakims alienem ?:eek: :-D:-D:-D
nie wiem oczym piszesz bo ja nigdy niemialam miesni na brzuchu :tak:
dokładnie medeuska..to raczej chińskie szycie a nie twoja figura..

kms..ja mam -11kg..średnio trace około 1-1,5kg na tydzień :tak: a co do przepisów to ja wykorzystuje kilka tych z książki + oczywiście nieodzowny placek z otrębów owsianych..nawet mój mąz go je bo mu bardzo smakuje..:tak:
właśnie dziś ubrałam wreszcie moja sukienkę sprzed ciąży..podpiełam paseczkiem rozmiar s!!! hehehehe do tego botki i czarne "zakolanówki" czapa smerfeta..i ruszyłam na...paznokcie..ostatnio też byłam u wizażystki i pokupowałam sobie masę kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych :) byłam też u fryzjera..i chyba skusze się na zmianę koloru..w każdym razie..czuje się znów kobieco..wracam do formy sprzed ciązy w każdym znaczeniu tego słowa..no fantastyczne uczucie
to super
 
Do góry