reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
ostatni posiłek najpóźniej 4 h przed snem ,a jak małą mam na rękach to nogi same się uginają raz prawa raz lewa:-D
 
Doti ja na 6 skapitulowałam chyba po 14 dniach:confused2: monotonia mnie dobijała przy tych ćwiczeniach i dodatkowo ból kręgosłupa:confused2: ja jeżdżę na orbitreku i teraz biorę się za [ame="http://www.youtube.com/watch?v=sWjTnBmCHTY"]YouTube- 8 Minute Abs[/ame] fajne są te ćwiczenia i tak męczące jak 6:tak: dziewczyny zachwalały
 
apropos brzucha, "zrósł" sie Wam juz mięsień? Własciwie nie zrósł, ale złączył?
tak sie zastanawiam... miesnie mam jak cegly, ale ta przerwa miedzy jednym platem a drugim jest i normalnie moge tam wlozyc pol palca :nerd:
 
nie rozeszly sie Wam miesnie na brzuchu ? :eek:
:szok::szok::szok:
po srodku brzucha, tak samo jak jest ta ciemna linia hormonalna...mam linie zapadla, miedzy miesniami... taka poprostu "przepasc" po srodku brzucha, do ktorej moge wsadzic niemal pol palca:eek:
no chyba nie jestem jakims alienem ?:eek: :-D:-D:-D
 
nie rozeszly sie Wam miesnie na brzuchu ? :eek:
:szok::szok::szok:
po srodku brzucha, tak samo jak jest ta ciemna linia hormonalna...mam linie zapadla, miedzy miesniami... taka poprostu "przepasc" po srodku brzucha, do ktorej moge wsadzic niemal pol palca:eek:
no chyba nie jestem jakims alienem ?:eek: :-D:-D:-D
też tak mam;-)
 
reklama
Do góry