reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
łoooo ale macie wyniki dziewczyny:szok: gratuluje:tak: ja dorzucę moje skromne 4kg:sorry: jeszcze 3kg do wagi sprzed:tak: i 4kg do wymarzonej:sorry:
 
ja swoją wagę sprzed ciązy miałam już 2 tyg po porodzie no ale co z tego jak to i tak o jakies 4-6 za dużo. Dziś zrobiam pierwszy krok do diety - kupiłam pieczywo chrupkie i zacznę od... piątku :-D bo jutro przecież tłusty czwartek! :-D:-D:-D
A wam moje drogie super gratki!
 
Wow, shenkoka, imponujący wynik!!!! Gratulacje!!!!!!!!!!!!
U mnie tak 7-7,5 mniej.
Najgorsze to to, że jutro tłusty czwartek!!!!! :-D

W niedziele jak byłam z małą galerii i obejrzałam się w tych lustrach to o dziwo się nie skrzywiłam jak zawsze...;-) Nawet uśmiech się pojawił...

ooo dobrze, że przypomniałaś:-) zrobię sobie święto...

dziewczyny gratuluję wagi:-D

ostatnio zmierzyłam się w biodrach i miałam:baffled: ekhm... 85 cm..... wyglądam jak szkielet i nie pomagają ponadprogramowe kalorie:eek:

chciałam ostatnio kupić spodnie... niestety w działach damskich mamy problem bo rozmiar 34 w zarze mi z tyłka spada (a zara ma wyjątkowo normalną rozmiarówkę)... chyba trzeba ruszyć na działy dziecięce h&m:no:

noszę swoje spodnie z gimnazjum:confused2:... wrrrr........
 
Catedra ostatnio w lumpku na osiedlu widziałam super dżinsy, z nexta, bardzo skinny (34) za 15zł :-p:sorry: ale pewnie by były na Ciebie za krótkie, z Twoim wzrostem pewnie masz nogi długaśne, co?

dziewczyny gratulacje! :)
 
boozqowa pięknie! a jak sie czujesz?
roksi super!!!
kurcze mamy sie dopingowac nie? :tak: w grupie siła!!!
Dukan nie przewiduje paczków..niestety..ale odbije sobie w przyszlym roku :sorry:
Catedra..przykro mi..kobito ładuj coś w siebie..wiem, że chudość tez może byc problemem :baffled:
 
Catedra ostatnio w lumpku na osiedlu widziałam super dżinsy, z nexta, bardzo skinny (34) za 15zł :-p:sorry: ale pewnie by były na Ciebie za krótkie, z Twoim wzrostem pewnie masz nogi długaśne, co?

dziewczyny gratulacje! :)

wcale nie mam długaśnych nóg... takie normalne do wzrostu a mam 172 cm:tak: ale na działach młodzieżowych są wąskie spodnie ale krótkie nogawki...

ja nie mam obcisłych spodni bo wtedy byłyby za krótkie... wszystkie mi wiszą na tyłku i mam wiecznie gołe plecy dlatego staram się nosić długie bluzki:confused2:
 
reklama
zejdzie dziewczyny, jak po pierwszej ciąży miałam przez pół roku:confused2: w ciąży skóra była tak naciągnięta, że nie było jej widać, a po ciąży była bardzo ciemna:szok: teraz nie miałam :rofl2:
 
Do góry