reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga w ciąży i po ciąży, kosmetyki, wracamy do formy...

reklama
Shenkoka - Gratulacje :tak:

A wogole ... laski, ćwiczycie cuś?
bo ja sie jakos zmobilizować nie moge [ a bylo to moje postanowienie noworoczne :-D:-D:-D :confused2:]

melduje, ze moje 22kg z ciazy zniknelo i... zabralo ze soba 2 dodatkowe.
Takze jest mnie 24kg mniej! :tak:
chyba, ze liczyc te 7kg na kolanach :-)
krecha wkoncu zaczela znikac tak samo, a plus kreche mialamm caly czarny pepek :nerd:
 
Dziewczyny co z Wami? Jak diety? Arlena? Boozqowa? Jak Wam idzie? Mamy się wspierać!!!!

Ja dzis piję..stuknęło 10kg mniej:tak::rolleyes:
ha ha ....mi kiepsko idzie i przestałąm na ten wątek wchodzić bo się stresuje :-D
a dzis M przyniósł tort w kształcie serca i kto to ma zjeść ? oczywiście że ja:-D
 
Gratulacje tylko pozazdrościć tych utraconych kg! Aż mi się płakać chce bo jakoś teraz brak mi silnej woli i nic mi nie ubywa a czasami nawet jakiś kg przybywa potem znów ubywa ale tak to nic.Nienawidze siebie za brak silnej woli,w tamtym roku zanim zaszłam w ciązy potrafiłam schudnąć 10 kg a teraz nic,zero! Do tego dobijające jest to,że nie wiem na ile mogę sobie pozwolić w diecie bo karmie a nie chcę małemu zaszkodzić.Po prostu katastrofa!!!

Co do diety Dukana to jak sądzicie można ją stosować karmiąć?też wiele o niej słyszałam i już wcześniej nad nią się zastanawiałam,ale boje się trochę ze względu na małego. Poza tym znalazłam też reklam 3 minutowego odchudzania czy odchudzanie na zawołanie, podobno w ciągu 10 dni można stracić nawet 3,5 kg.Jednak szkoda mi było kasę wydać na nie wiadomo co więc poszperałam i znalazłam na czym to polega i wogóle to co bym dostała jakbym zamówiła,ogólnie chodzi w tym o przyśpieszenie metabolizmu poprzez ćwiczenia (3 minutowe odchudzanie) lub odpowiednie składniki jedzenia (odchudzanie na zawołanie) chciałam spróbować ale mam słabą wole i co z tego,że np ćwiczę skoro jem nadprogramowe kalorie w postaci słodyczy
 
Ostatnia edycja:
Doti -bedzie dobrze pij dużo wody,a wiosna tuż tuż będziesz dużo spacerować,może jedz co 2,5 h małe posiłki ja prawie schudłam 30kg i mam mniejszy rozmiar niż przed ciążą:-D
 
Doti -bedzie dobrze pij dużo wody,a wiosna tuż tuż będziesz dużo spacerować,może jedz co 2,5 h małe posiłki ja prawie schudłam 30kg i mam mniejszy rozmiar niż przed ciążą:-D

gratulacje jak to zrobiłaś:szok:????niewiargodne też tak chcę
Pije wodę,herbate zieloną i jem mniej wiecej co 3 godz ale jak widzę coś słodkiego to często zdarza mi sie podjadać.
 
gratulacje jak to zrobiłaś:szok:????niewiargodne też tak chcę
Pije wodę,herbate zieloną i jem mniej wiecej co 3 godz ale jak widzę coś słodkiego a rto często zdarza mi sie podjadać.
dziękuję;-) 3l wody każdego dnia ,jak mam małą na rękach to ćwicze pośladki, brzuch ,nogi i oczywiście ręce:-Doczywiście mała tylko jest na cycku
 
reklama
Doti -bedzie dobrze pij dużo wody,a wiosna tuż tuż będziesz dużo spacerować,może jedz co 2,5 h małe posiłki ja prawie schudłam 30kg i mam mniejszy rozmiar niż przed ciążą:-D
tak tak dużo wody:tak: ja tak 1,5 l dziennie :tak: naprawdę pomaga dodatkowo oczyszcza organizm z toksyn:tak: i chyba najważniejsze by nie objadać się na noc:no: ja tak po 19 nic nie tykam, no chyba że jak mnie przegłodzi, to wafla ryżowego zjem:tak:
 
Do góry