reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
Ja mam narazie 3 kilo na plusie,co jak na mnie do sukces,moze nie utyje 20 kg. jak z Gosia ...7 maja ide do gina to znow sie zwaze,ciekawe ile teraz mi przybedzie? Bo ostatnio przez 4 tyg 1,5 kg....
 
Ja na razie nie tyję, tzn. wciąż jest tylko 1,8 kg na + ;-)
Gin powiedziała że dziecko ma prawidłowe wymiary więc jest wszystko ok :-)
Zresztą tak sobie myślę że cieszę się bo jednak przy tym moim kręgosłupie to jakos funkcjonuję póki co a jakbym dużo przytyła to pewnie leżeć bym musiała :baffled:
 
Ja mam 5 kg na plusie i lekarz zarzuca mi, że się odchudam. Ciekawa jestem co by powiedział jakbym przytyła tyle co Karincia :-D
 
Ja mam na plusie 4 kg niecałe ,ale i tak nieuchronnie zblizam się do 90 kg.Mam doła strasznego.Nigdy do szczupłych nie należałam ,ale i do grubych też ni >Moj gin mnie pociesza ,że po prostu jestem mocnej budowy :wściekła/y:No i co z tego jak patrze na wage to płakac się chce:angry:
 
reklama
Do góry