reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga sprzed i po ciazy

reklama
Je też już mam 5 na plusie i mam gdzieś wagę. Ważne, że dzidzia rośnie.
Jest początek 19 tc wg @, a wg USG końcówka 20 :)
 
no to poszły konie po betonie:-):-):-) 17 tydzien leci i 3kg wiecej, mój mężuś idzie łeb w łeb też ma 3kg na plusie:-D:-D:-D ważę 84kg porażka:wściekła/y:
 
no to wiedze ze roznie z tym przytyciem mamy,
ja 20 tydzien zaczynam i 1.5 kg na +;-) ale to brzuch mi tyle wazy bo nigdzie mi sie nie przytylo:tak:
 
ja jakies 5kg, no ale tak jak pisałam duzo przyszło mi na samiutkim początku przy móleniach żoładka i musiałam żreć:-D

no ale nie jest tylko tak, że nei dopinam już dawnych spodni - co niektórych ciaśniejszych - nie wciągnę już na dupę....:wściekła/y:czyli...to nie tylko brzuch ale i biodra sie powiekszaja?:-(
 
reklama
ja jakies 5kg, no ale tak jak pisałam duzo przyszło mi na samiutkim początku przy móleniach żoładka i musiałam żreć:-D

no ale nie jest tylko tak, że nei dopinam już dawnych spodni - co niektórych ciaśniejszych - nie wciągnę już na dupę....:wściekła/y:czyli...to nie tylko brzuch ale i biodra sie powiekszaja?:-(

zależy jaką masz budowę ciała, mi się powiekszją uda biodra ramiona własciwie wszystko:wściekła/y: a brzucha jak nie ma tak nie ma
 
Do góry