reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Waga sprzed i po ciazy

Ja mam 4kg na plusie jak do tej pory.
Pocieszam sie, ze to TYLKO 1kg na miesiac, wiec nie jest tragicznie. Ale sama cyfra na wyswietlaczu wagi mnie przeraza. NIGDY tyle nie wazylam ;-(
 
reklama
A ja mam 2kg na plusie niestety to wynik podjadania slodyczy, o matko a dzis mi sie zachcialo robic torcik bezowy:szok:Kto to zje:wściekła/y:
 
ja warzę tyle co na pierwszej wizycie u lekarza czyli nic na plusie a to dlatego ze na początku schudłam trzy kg. , a teraz przybrałam te trzy powrotem :szok: ale według licznika z moja wagą powinnam przytyć tylko 6 kg. nie wiem jak to osiągnę jak dzieci mi się rodzą np. 3650 plus wody , łożysko :szok: to już jest jakieś 6 kilo
 
Ja od początku ciązy schudłam 6 kg. i przybyło mi 1,5kg.Ale mimo to również jestem przerazona bo tyle w zyciu nie ważyłam .Pociesza mnie to ,że jestem z mężem prawie równa no może 4 cm róznicy a ona już przez okres mojej ciazy przytył 5 kg.I teraz oboje mamy brzuch tylko on troszkę większy jeszcze:confused:
 
musze sie przyznać że, w piątek u gina weszłam na wage a tam 3kg na plus ,czyli łącznie od początku 4.5 kg chyba że mój gin ma wage zepsutą:-)
 
ja chyba ok 4 na plusie - przy synku "o tej porze" miałam coś koło 8 więc bardzo się cieszę bo dla mnie to tylko 4...
 
Ja jestem trochę przerażona. Miałam się pilnować, żeby nie przekroczyć 20 kilo jak w poprzedniej ciąży. Ale ostatnie 2 tygodnie jestem ciągle głodna, a do tego waga waha się o kilka kilo dziennie.
To dopiero 16 tydzień a ja już powoli przestaję panować nad wagą i apetytem. :(
 
reklama
Do góry