reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga sprzed i po ciazy

maggie85 mam nadzieje że z tarczyca wszystko ok
ja robiłam badania i się okazuje że wyniki w normie a przestałam brać eutyrox.ale czuje tak jagby mi się troche powiększyło wole ale za miesiąc znów zrobić tsh więc będe wiedziała, no i na usg tarczycy ide bo niewiadomo czy guzków nie ma.
 
reklama
Ja się mogę pochwalić, że wreszcie coś przytyłam :happy: mam +1 kg, może to dlatego że piję tyle płynów ostatnio, ale i tak się cieszę bo to już końcówka 17 tygodnia.
 
dzięki malbertka i anetka :-) też mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, i po prostu tyć zacznę troszkę później, oby ;-) narazie mój M. mnie pilnuje i każe jeśc więcej. Malbertka, potem na pewno zrzucisz to co za dużo, przy dzidzi się człowiek podobno nahasać musi nieźle więc wrócisz do swych rozmiar.ów albo i do mniejszego :-)
 
A ja tak nie monitoruje mojej wagi. Tyle co raz na miesiąc u gina takie standardowe mierzenie ciśnienia i wagi:). Śmiesznie było bo na pierwszą wizyte poszłam totalnie obzarta i opita. Waga wskazała 65kg, a miesiąc pożniej 60:). Lekarz mowi " oj nie ładnie...", ale jak mu powiedziałam ,że wtedy taka napąpowana byłam to wszystko stało się jasne:). Teraz to chyba schudlam. Jem niby sporo,ale też wróciałam do sportu wiec siłą rzeczy nie odkłada mi sie tak gdzie nie rzeba, ale brzuni jest pulchny i o to chodzi:). Niech rośnie:)
 
Nie no ja zawsze zdejmuje buty i ważą mnie w samej sukience ( bo teraz tylk w sukienkach chodze). Wiec ta waga jest raczej dokładna:). Dobra jesteś Ania, w glanach na wage:). Uśmiałam sie:). Ale dziwne ze cie nie proszą o zdjecie zwoja drogą bo przecież wiadomo,że to bucior a nie pantofelek:)
 
a u mnie jak na razie 3,5kg na +
co do wagi u lekarza, to możliwe że nie jest do końca miarodajna, ale mi lekarz odejmuje 1,5kg na ciuchy i również ważę się w butach jak wszystkie pacjentki :tak::-)
 
reklama
ja przytylam jak na razie niewiele bo jedynie 1,5 kg. Waze sie zawsze u lekarza i sama w domku raz w tygodniu. Wlasciwie juz chcialabym przytyc wiecej - bylabym spokojniejsza o dzidzie. Ale brzuch jest u mnie dosc pokazny wiec chyba wszystko w normie
 
Do góry