reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAGA NASZYCH LISTOPADOWYCH DZIECIACZKÓW

Dokładnie. Julka waży 10.800, minuty w miejscu nie usiedzi, gada, śpiewa, tańczy, wspina się, ale do chodzenie jeszcze potrzebuje pomocnej dłoni (chociaż jednej). Córka mojej koleżanki zaczeła chodzić jak miala 1,5 roku. Zdrowe, wesołe dziecko, dosyć szczuplutka. Dzieci same decydują co i kiedy chcą robić. Trzeba przy nich byc i obserwować a nie zastanawiać sie czy coś robią szybciej,czy wolniej niż inne dzieciaczki, bo kazde z naszych cudownych maleństw jest innym czlowieczkiem.
 
reklama
a moj Matiś nie stasze ale przy narodzinach wazyl 2850 a teraz ma rowno roczek i wazy 1050 kurcze i jest na bebilonie 3 :-)!!jestem dumna z wagi mojego dzidziocha
 
podobno na roczek maluch powinien potroic swoja wage urodzeniowa,Kamil wazyl 3300,teraz jak bylismy na bilansie roczniaka wazyl rowne 11kg,i mierzyl 75cm,podobno idealnie:-)
 
inka - to nasze dzieciaczki mają bardzo podobne wymiary, Olek tydzien temu ważył 11kg i 76,5 wzrostu, waga urodzeniowa 3120:-) fajnie że piszesz,że to idealnie, bo nasza poprzednia pediatra ciągle powtarzała, że jest "na granicy" - pierwsze słyszę, że 50 i 75 centyl to granica... no ale teraz mamy już inną lekarkę:-p
 
Marcinek na dzien dzisiejszy waży 10,6 kg (między 50 i 75 centylem) a mierzy 80 cm (90 centyl). Też czytalam że maluch ma na roczek potroić wagę więc jest dobrze bo urodził się z wagą 3200 g.
 
reklama
Do góry