reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

reklama
Marysia ma 10 miesiecy i wazy 8kg i ma 73cm wzrostu:tak::tak::tak:i narescie przybiera na wadze jakos w tym miesiacu bylo pol kg:szok::rofl2::rofl2::rofl2:

Maja wysoka dziewuszka bedzie:-D:-D:-D
 
Witam mamusie.jestem tu nowa.Moja córcia Julka urodziła się 21 maja 09.Jest wcześniakiem, ważyła 2.100 i mierzyła 48cm. w tej chwil ma 9miesięcy i 17 dni, po ostatniej wizycie kontrolnej która była tydzień temu julka ma 9.100 i 71cm. napiszcie mi czy to dobra waga i wzrost??
 
Witam mamusie.jestem tu nowa.Moja córcia Julka urodziła się 21 maja 09.Jest wcześniakiem, ważyła 2.100 i mierzyła 48cm. w tej chwil ma 9miesięcy i 17 dni, po ostatniej wizycie kontrolnej która była tydzień temu julka ma 9.100 i 71cm. napiszcie mi czy to dobra waga i wzrost??

bardzo ładnie się Julka rozwija.. a jak masz obawy, to siatka centylowa rozwieje Twoje wątpliwości!
Siatki Centylowe - sprawdź wagę dziecka - prawidłowy rozwój dziecka

edit:
zapomniałam o najważniejszym
Iza Mirka 9 miesięcy i 13 dni
waga 10,16 kg
wzrost: 75 cm
 
Moj Leoś 25 marca skonczy 10 miesiecy i wazy 8,390 mam nadzieje ze nie jest zle ale a to jest dlugi kupije mu ciuchy na dzieci 12-18 miesiecy bo na dlugosc sa idealne
 
No i cóż moge powiedziec,coraz bardziej sie martwie...
Wiktoria 9,5 mies wzrost 70cm waga 6180.:-(
W przyszłym tyg czeka mała badanie krwii pod względem tarczycy,bo ta jej waga to jedna wielka zagadka.Mam nadzieje,że bedzie wszytsko ok i poprostu taki jej urok,ale mam ogromne obawy, że coś nie tak skoro tak malutko waży.Dodam że przez mies przybrała tylko 180 gr.A ile wasze pociechy przybierają w ciągu mies?
 
reklama
Do góry