reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga Naszych dzieci

confi
ja witaminkę podaję nadal do ukończenia przez mała roczku..a ciemiączko to ma ale nie wiem jakie..jak Tyś to zmierzyła:sorry2::oo::eek:
 
reklama
Kamilek 9 miesiecy i 3 dni waga 8kg :-) no w końcu mamy to 8 kg
Co do ciemienia to u nas też już zarasta ale jest jednak troszke większe niż u Ciebie Confi
 
witam dziewczyny:-)Moja Nicol 9 miesięcy 2 dni jak byłam u lekarki 15stycznia to waga wynosiła 8200 i 72 cm,teraz zapewne waży więcej:-)






 
Ostatnia edycja:
Jula majac rowno 8 miesiecy wazy 9 kg. Mierzy napewno 74 lub tez nieco wiecej. Orientuje sie po rozmiarach ubranek.

Confi Jula ma podobno bardzo male ciemiaczko. Dowiedzialam sie dzis na badaniu USG. Pani Dr nie wiele widziala, ale to co zobaczyla nie budzilo niepokoju, wiec znaczy, ze jest Ok. My wit.D tak prawde mowic podajemy wtedy kiedy nam sie przypomina o tym. Znaczy nie znowu tak rzadko, ale nie jest to regulane codzienne podawanie. Podajemy, bo Julka jest ogolnie na cycku jeszcze, wiec wg wskazan Dr trzeba do konca karmienia piersia podawac. Dostaje czasem na noc Bebiko "Smaczny Sen", ale to nie jest ilosc zaspokajajaca zapotrzebowanie.
 
Ostatnia edycja:
powiedzcie dziewczyny, jakie wasze maluchy mają ciemiączka? Czy jeszcze mają? Damiś ma 1,5 na 1,5...czyli sporo mniejsze już. Czy podajecie dalej wit D?
Confi....moja małama ciemiączko już zrośnięte...ale szwy czaszki jeszcze nie...ja podaje witaminke tak co drugi dzień,czasem nawet zapomne:baffled:
 
Moj Krzysio był ważony we czwartek tak wiec

Wiek 8,5m-ca waga 10225g,wzrost 72cn
Ma duże ciemie 2,5 na 2,5 doktorka kazała zwiekszyć dawke wit.D do 2kropli
 
No to się melduje pierwszy forumowy gubaśnik :-D

Lili, waga 9 mies 6 dni: 7540

Jedyne pocieszenie - od ostatniego ważenia 400 g
 
reklama
Do góry