reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

ja się wczoraj ważyłam i 77,5 czyli jeszcze 2,5 kilo , i 10 dodatkowo, ale dzis pewnie stane na wage i bedzie 79;/;/ hehhe ale to nie 98 jak w ciazy. a mały 2 tyg. temu ponad ważył 6450, a dzis nie wiem, ale orientacyjnie zwazę się z nim na wadze łazienkowej.

dziewczyny a jak mierzycie swoje dzieciatka?, ja nie umiem, przeciez nie będe mu na siłę nózek rozprostowywac, i nie wiem jak to zrobic:)
 
reklama
Mój Bartek tez wolno przybiera. Orientacyjnie- na wadze domowej waży 5400g. W poniedziałek idziemy na szczepienie więc będę dokładnie wiedziała ile waży.
Mam w rodzinie 2 tyg starsze dziecko (wcześniak) od mojego Bartka i waży 7500g. SZOK. Dołuje mnie to ale cóż. Widać taka uroda moich dzieci.
 
mój Wiktor urodził się najcięższy i taki pozostaje nadal waży prawie 7600 czyli od porodu przybrał dokładnie 3 kg w 12 tygodni
 
justyna to nasze maluszki podobnej budowy, moja Lalunia waży 7300, stan na piątek 01.12. a urodziła się prawie 4400 więc 3kg w 12 tygodni. Klopsik :szok: i to dziewczynka, no ale rodziców ma duuuużych, szczególnie tatuś do którego jest tak podobna...
 
Moja Antosia urodziła sie malutka bo tylko 2800 a też w ciągu 12 tygodni przybrała prawie 3 kg. Aktualna waga 5700. A ja ważę 62 kg tj. 8 kg mniej niż przed zajściem w ciążę (co mnie cieszy), ale waga przestała już spadać i mam nadzieję, że nie zacznie rosnąć (a objadam się ostatnio, że wstyd).
 
Michaś urodził się 2570 a na wizycie u lekarza równe 3 mies. 5700.
Moja waga spada chociaż nie tak jak na początku 6 kg. mniej od wagi sprzed ciąży . Gdyby nie słodkie to byłoby lepiej. Ale potrafie w nocy jak mały dostanie butlę zjeść paczke delicji.
 
reklama
A u mnie Olek przy urodzeniu 3800 a w tamten poniedziałek byliśmy u lekarza i ważył 6600 pewnie teraz już do 7000 dochodzi :) a ubranka już na 68 są takie w sam raz niektóre to nawet na 74 zakładam żeby mu było luźniej...
A ja chciałam po ciąży zatrzymać ze 3 kg chociaż i póki co mi się udało i ważę 47 kg ale jak tak dalej pójdzie to będę chudła i chyba niedługo zniknę a Olka nie będzie miał kto nosić ;p

zem3qtkfplek4xml.png
 
Do góry