reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maluchów

aż 20 kg? to co ja mam biedna powiedzieć w pierwszej 18 w drugiej 27 a w trzeciej 29 to jest dopiero szok,ale pocieszające jest tylko to ze zostało 7 kg ;-)
Asiek na NK pisałam Tobie kurcze jaka ty śliczna kobieta jesteś,twoje zdjęcie w awatarze nie oddaje tego jaką piękną kobietą jesteś ;-)
 
reklama
ja w ciąży 25 kg przytyłam a wczoraj sie ważyłam na elektronicznej i okazło się że do wyjściowej brakuje prawie 10 kg nie wiem jaka wagę mają w ośrodku bo jak tam się ważyłam to brakowało 5 kg a teraz o 5 przytyłam niby haha
a po ważeniu małego wczoraj moja "kruszynka" ma 5700 :)
 
ja w ciąży 22kg ;/ a teraz nie wiem, bo boję się wejść na wagę... Ale pewnie z 10 mi zostało ;( ja mam predyspozycje do tycia po prostu.
 
Helenka 7 tygodni i 5350:-)

Ja - przed ciążą 66kg, pod koniec ciąży 84, teraz 74. I ta ostatnia waga mogłaby zostać bo z wagą 66kg wyglądam chudo (mam 178cm wzrostu)
Niestety przy obecnej bieganinie szybkozgubie troche ciała:-(
 
Hania dzisiaj ważona - 8 tygodni, 5560 g! Ale jestem z niej dumna :D A ja już jakiś czas temu wróciłam do mojej wagi sprzed ciąży, karmienie piersią dobrze mi robi :) Tylko nie mam czasu gotować, przy małej to niemożliwe, więc tak jadam co popadnie, tu jabłko, tam marchewka, więc się nie zdziwię, jak schudnę więcej (o co wcale bym się w sumie nie pogniewała ;)).
 
reklama
Do góry