reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
No ja należe do tych szczęsliwych i po 2 ciązach i przytyciu ponad 20 kilo w pierwszej,ani jednego rozstepa(tylko blizna po cesarce i jakies4 kilo do zrzucenia jeszcze;-)).A dodam,że nie smarowałam sie niczym,sporadycznie po kapieli balsamem.
 
U mnie podobnie jak u sierpien8. Ale wydaje mi sie, ze to kwestia skory. Ja smarowalam sie roznymi preparatami.I tanszymi i drozszymi i guzik to dalo. Po porodzie, przy zszywaniu lekarka powiedziala, ze mnie maly w ciazy niezle "zmaltretowal" i dlatego zszyje mnie zwyklym szwem a nie kosmetycznym, bo boi sie, ze kosmetyczny pusci. Czyli, ze skora jest za slaba (a fakt, mam ja od zawsze bardzo cienka i delikatna; podczas prania recznego robia mi sie rany na palcach...). No i miala nosa, bo mimo iz zszyto mnie "na okretke" to szew z jednej strony i tak minimalnie puscil...

Odnosnie wagi to do wagi sprzed ciazy musze zrzucic jeszcze drugie tyle, ktore zrzucilam. :p ALe na szczescie cos sie ruszylo, bo przez tydzien zgubilam 2 kg. :)
 
Wczoraj minęły nam 3 tygodnie od porodu a ja zrzuciłam już to, co przytyłam w ciąży (czyli 10 kg) i straciłam kolejne dwa:szok::baffled: nie wiem skąd taki spadek, bo nie stosuję diet, no chyba że za taką uznać brak czasu na jedzenie bo mały jest strasznie absorbujący. Gorzej, że przez to tempo zaczęły mi się pojawiać rozstępy:-( całą ciąże nic, ani jednego czerwonego śladziku a teraz proszę:eek:
 
KOchane u mnie postój.. mam nadzieję, że chwilowy, kilogramy ciążowe zleciały same jakoś bez niczego, waga osiągnęła -1kg niż przed ciążo.. a teraz stop... grr.. mam nadzieję, że ruszy znowu w dół..
 
reklama
Do góry