reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Po samym porodzie spadło mi 8 kg... dziś 4 dni po porodzie -9,40. Ale do wagi idealnej wciąż daleko i daleko...
 
reklama
Hmmm u mnie z biodrami tak srednio, ale w spodnie żadne sprzed ciąży też jeszcze nie wchodzę... chodzę w "dżinsach" w których chodziłam w 5 miesiącu ciąży... Brzuch juz ledwo widoczny, ale tak jak ktoras z Was pisała nie taki jędrny jak kiedyś był tylko póki co taki dziwnie miękki. Poza tym brzuch - cały, pachwiny i nogi z tyłu od doopska aż po kolana mam jak murzyn... przez to robiłam za "królika doświadczalnego" na oddziale, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Pępek się chowa, ale jest ogromny. Zrobię kiedyś zdjęcie gołego brzuchola i wstawię. A w ogóle to mówili mi w szpitalu że mam z tym się wybrac do dermatologa bo to nie zejdzie samo bez "pomocy" maści itp. :-( No a kg wciąż mi ubywa i teraz do wagi sprzed ciąży jakieś 6-7 kg.
 
Dziewczynki a ja muszę się pochwalić, że 4 września zmieściłam się w jeansy sprzed ciąży.Co prawda brzuchol musiałam wywalić na wierzch, bo by się nie dopieły ale i tak cieszyłam się jak dziecko;)
Chociaż jeszcze długa droga przede mną.

Pozdrawiam;)
 
ale macie sie fajnie:-(
u mnie nie wiem ile na wadze 1,5 tyg było o 13 za duzo
ale bodra brzuch..masakra..szeroka jestem..w nic sie nie mieszcze:-(
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
 
madziujka zgubisz zgubisz.... przeciez Ty chudzinka przed ciążą byłas to i będziesz, zobaczysz:)

ja przymierzałam spodnie dzisiaj, mieszczę się w każde....
ale nie cieszcie się tak, ja mam do zrzucenia teraz jakieś 15 kg nadwagi żeby wyglądać przyzwoicie, bo laska to by ze mnie była jakbym zrzuciła jakieś 25:p
 
reklama
Do góry