reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Zuzka 6200
A u mnie ciągle 4kg do zrzucenia ale nie martwię się tym wcale, zgubię jak mała zacznie raczkować i chodzic, a ja będę za nią latać:tak: Ale ponoć i tak nieźle wyglądam;-)
 
reklama
Marcin ok 6,1 kg a mi zostało 3 kg :-) Dziś Teściowa była mile zaskoczona, moim osiągnięniem;-) w sumie jeszcze nie minęło 3 m-ce od porodu, a w ciąży sporo przytyłam:zawstydzona/y: Wczoraj Mężuś, po chwilowej obserwacji mojego ciała w bieliźnie, powiedział, że już wyglądam ładnie :-)oczywiście wspiera mnie w moich planach schudnięcia jeszcze ok 7 kg:-)zobaczymy jak mi pójdzie;-)
 
wow, pieknie rosna wasze szkrabiki

moja mała ma 5700 i około 60cm
moja waga:/ tajemnica narodowa, ale już 20 kg mniej od najwiekszej ciazowej wagi:)
 
Gratuluję Maleństwom przybierania a Mamusiom tracenia kilogramów.
Dzisiaj zaczynam dietę białkową. Na razie jest ok. Ale dłuuuuuuuuga droga do wymarzonej wagi. Trzymajcie kciuki.
 
Mój Cezary waży dziś 7300, a ja hmm.. 10 razy tyle.
Trzymam kciuki weroneczka, ja nie mam nerwów na diety, licze że sadło samo się gdzieś stopi
 
weroneczko - rowniez trzymam kciuki :) ja wlasnie jestem na tej diecie - schudlam 5 kg przez 4 i pol tyg. takze nie za duzo, ale przynajniej zdrowo.
zostalo mi 3 kg do wagi z przed ciazy :)
 
Gratuluję maleństwom ładnego przybierania a mamusią tracenia kg :)

Ja się dowiem dopiero 29.11 ile moj szkrab waży, mamy wtedy drugie szczepienie (13.11 ważył 4980), a ja niestety bardzo długa drogę mam przed sobą do powrotu do wagi sprzed ciąży :( do diet nie mam siły a na ćwiczenia brak czasami czasu :(
 
A moj klocek wazył wczoraj 7260 czyli podwoił wage urodzeniawa- jestem przerazona tym faktem i dostałam opiernicz od pediatry ze przekarmiam dziecko oraz nakaz zmniejszenia ilosci posiłkow do 6 na dobe. Dzis w nocy Olus nie jadł od 20 do 5 rano i przezył:) jak sie budził dostawał pic.
 
reklama
Finalnie mialam 10,2 na plusie, po 10 dniach od porodu bylo mnej o 8,1. Po ok 3 tygodniach wazylam mniej niz przed ciaza. Spodnie ktore kupilam jak nie iwedzialam ze jestem w ciazy ( starczyly mi do 20 tc ) przechodzily mi przez biorda. Najnizsza waga to 60,1, ale jak skonczylam z piersia to sie zaczelo i troszke przytylam i jest ok 63, czyli tyle ile przed ciaza. No ale brzuch jest inny, gorszy. i te rozstepy, ktore pojawily sie w 4 ostatnich tc :/

Mala w 12 tygodniu wazyla bez pieluszki 5855g i miala 62cm
 
Do góry