reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

weroneczko - rowniez trzymam kciuki :) ja wlasnie jestem na tej diecie - schudlam 5 kg przez 4 i pol tyg. takze nie za duzo, ale przynajniej zdrowo.
zostalo mi 3 kg do wagi z przed ciazy :)
Eeee, a myslalam, ze wiecej sie schudnie na tej diecie. To przed slubem jak sie dietowalam (a diete mialam mniej restrykcyjna niz ta Dukana! chociaz odrobine do niej podobna) i bez cwiczen chudlam po 5 kg na 4 tygodnie...

A moj klocek wazył wczoraj 7260 czyli podwoił wage urodzeniawa- jestem przerazona tym faktem i dostałam opiernicz od pediatry ze przekarmiam dziecko oraz nakaz zmniejszenia ilosci posiłkow do 6 na dobe. Dzis w nocy Olus nie jadł od 20 do 5 rano i przezył:) jak sie budził dostawał pic.
hmmm, no wlasnie. Wszedzie pisza, ze 3 miesieczne dziecko powinno miec 6 karmien. A moj je wiecej razy. Ale po mniej, takze ilosc zjadanego mleka wychodzi taka sama.

A ja dzis zmierzylam swego krolewicza. MA 65 cm dlugosci. :)
 
reklama
Wojtuś waży 6300g czyli prawidłowo :-) ja 58,5kg i lece w dół choć nie chce być znowu taka chuda ale brak czasu i stres tak na mnie wpływają.
Bombusiu musisz mieć niezlego bicepsa jak nosisz takiego klocuszka;-)
 
Antoś waży 5900, a mamusia 75 (dieta DUKANA od niedzieli 14.11 zdzialala 5kg.!!!) ale do zrzucenia zostalo 15 przynajmniej( a juz 15 zrzuciłam- pod koniec ciaży było już 90, a zaraz po porodzie szybko spadło 9). Przed ciaza wazylam 70 kg. ale to przez leki hormonalne i rzucenie papieroskow, a moja prawidłowa waga i taka w ktorej sie najlepiej czuje to wlasnie 60kg. mam nadzieje ze sie uda!!:-)
 
Wojtuś waży 6300g czyli prawidłowo :-) ja 58,5kg i lece w dół choć nie chce być znowu taka chuda ale brak czasu i stres tak na mnie wpływają.
Bombusiu musisz mieć niezlego bicepsa jak nosisz takiego klocuszka;-)
ale Ci zazdroszczę ja przed pierwsza ciążą wazylam 55 a teraz prawie 70 .... coś te dzieciaki mi dodaja kilogramów a nie odejmuja, ja jestem niestety tym przypadkiem który podczas karmienia piersiątyle a nie chudnie :-)
 
reklama
Do góry