reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Moja waga stopniowo spada...:-)
wczoraj byliśmy na szczepionce...mój Mały waży 5,37 kg i Pani Doktor powiedziała, że wszystko jest ok:-) dobrze, że nie panikowałam;-)
agulek, no to ladnie przybral. :)
Ciekawe ile moj klusek teraz wazy. :p My na szczepienie idziemy wtorek/sroda. Mialam z nim isc w tym tygodniu, ale problemy byly z ustaleniem terminu, no a wczoraj dowiedzialam sie, ze w piatki i poniedzialki nie szczepia w mojej przychodni. :/
 
reklama
Pani Doktor powiedziała żeby w żadnym wypadku nie słuchać "dobrych" rad i Go nie dokarmiać ani nie dopajać niczym...tylko cycuś :-)
Jutro chrzest...już dziś przyjedzie mała garstka rodzinki. Reszta, na całe szczęście, przyjedzie jutro i pojedzie tego samego dnia :-)
Lubię odwiedziny ale nie tłumy, zwłaszcza, że przy takim maluchu to trudno zająć się gośćmi.
Odnośnie mojej wagi: w tym tygodniu spadła nieco mniej niż w poprzednim :-( staram się nie marudzić, bo dobrze, że spada...no i już mogę prawie normalnie patrzeć na siebie w lustrze ;-)
A maluszek rośnie i to się czuje w rękach i widzi po ubrankach :-)
koralowa daj znać po ważonku ile ma kg Twój Szkrab :-)
 
riba_1 jesteśmy w tej samej kategorii wagowej ;-) ja co prawda nie postawiłam sobie żadnego terminu kiedy mam osiągnąć swoja wagę ale jakoś idzie:-) mam nawet plan ważyć nieco mniej niż startowałam z ciążą...zobaczymy jak mi pójdzie...ale dieta odpada, dopóki karmię małego:-)
 
U mnie 3 kg w dół w ciągu tygodnia-dietka, a synek wazy 8 kg, na całe szczęście zaczął sobie wydłuzać pory miedzy jedzeniami nawet do 4h , ajadł co 2 h regularnie i w nocy je jeden posiłek mniej:))))))).......ciuchy juz dawno nosi na 74 cm (waga urodzeniowa 3200g 54 cm)
 
Ostatnia edycja:
Bombusi jesteś dla mnie mistrzynią. Spadek wagi ekstra, a zauwazyłaś coś na sobie czy tylko na wadze? No i jak Alanek przyjął takie ilości nabiału? Bo to mnie najbardziej nurtuje.
 
Bombusi jesteś dla mnie mistrzynią. Spadek wagi ekstra, a zauwazyłaś coś na sobie czy tylko na wadze? No i jak Alanek przyjął takie ilości nabiału? Bo to mnie najbardziej nurtuje.
Weroniczko na ten moment nic sie u malucha nie dzieje, jak był niegrzeczny tak jest heh, zadnej krostki na ciele, koopy ładne zółte takie jak były.
Weszłam w jedne spodnie, które lubie wiec od razu lepiej sie poczułam, wiec nadal walcze postanowiłam do swiąt, potem po nowym roku przejde na inną dietkę , najbardziej mi żal, że mój ukochany rower treningowy stoi w komórce, bo poprostu teraz jak jest wózek i łózeczko to na niego juz nie ma miejsca, a ja b. ładnie schudłam na regularnej jeździe na tym cudownym urządzeniu:))))))))
 
Bombusiu super Ci idzie:) do Świąt na pewno dojdziesz do wymarzonej wagi:) ja narazie jeszcze się nie odchudzam, ale jak wprowadzę małej więcej warzyw to z pewnością zacznę

u mnie -19kg, w tym okolo 13-14 ciazowych, reszta dodatkowe:)
co do mojego "maleństwa" po 6 tygodniach i paru dniach waga wynosiłą 5150:) urodzeniowa byla 3850 - nie wiem - to chyba dobrze:)
 
Bombusiu, to no ladnie waga spada. I u mnie mogloby tak spadac. :p A spada znaaacznie wolniej. A jaka dietke stosujesz?

Ja do swiat to chce wazyc tyle ile przed ciaza wazylam, czyli 64-63 kg. A do 5 grudnia co najmniej 67 kg (najlepiej 65). Zobaczymy jak mi to pojdzie.

Ja sie jeszcze pozbywam kg ciazowych. :/

A na szczepienie w koncu idziemy jutro to sie dowiem ile moj klusek wazy. Ostatnio cos non stop przy cycu wisi, no i w nocy czesto sie budzi, okraglejszy tez na buzi sie zrobil, wiec przybrac powinien ladnie. :)
 
reklama
Ja-tyję... szkoda gadać ile ważę... no ale fakt-gębą ruszam non stop, tak mnie ciśnie na jedzenie.
Edytka ma 2 miesiące i waży 7 kg.
 
Do góry