reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Izunia a te 5,5 to w jakim czasie??? Bo ja 4 przez 3 tygodnie :-D Ale jak widzę to nie tylko ja taki kamikadze jestem ;-)
 
A ja po wczorajszej wizycie troche schudlam od tyg. - 0,5 kg.
Ale w sumie w tydzien nie da sie tego ocenic realistycznie- troche wiecej lub mniej wodu=y i waga zaczyna sie wahac- zobaczymy jak waga bedzie w przyszly poniedzialek:))) w sumie mam juz okolo 8.5 kg. na + /czyli tyle ile w poprzedniej ciazy przy porodzie nie mowiac ze wtedy dodatkowo bylam szczuplejsza o okolo 3 kg. echhhh mam nadzieje ze dwujka dzieciaczkow szybko wyssie ze mnie soki.
 
to ja się pochwalę, 38tyg 6dzień, od ostatniej wizyty 23 czerwca do wczoraj, 2kg do przodu, w sumie 9 kg na plus, trzymajcie kciuki za dietę po porodzie, bo dużo zapasów mam
 
To Ja się wpiszę :-) Przez całą ciąże przytyłam dokładnie 22kg, teraz jestem już dużo lżejsza, brzuch dużo mniejszy, ale nie mam pojęcia ile ważę....

Teraz trzeba jak najszybciej do formy wrócić :-)
 
Na wczorajszej wizycie waga pokazała 1 kg do przodu, ale położna kazała ok 0,5 kg odjąć ze względu na ubranie. Fakt byłam o wiele cieplej ubrana niż tydzień wcześniej. Więc albo 9,7 kg, albo 10,2 kg od 10tc - pierwszy wpis w książeczce ciążowej, a od początku ciąży to coś koło 8,2 kg lub 8,7 kg. Zobaczymy ile będzie za tydzień.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry