reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

U mnie -11kg:-) w ostatnim tygodniu ciazy przybylo mi az 3 kilo, no,ale tak jak myslalam spowodowane byly zatrzymaniem wody w organizmie.Teraz zostaly mi 4kg,ale tego tak latwo sie nei zgubi bo to sam tluszcz:crazy:

Zdjecie 2 tygodnie po porodzie , ciasto dalej jest ,ale za to 0 rozstepow:-D:-D
 

Załączniki

  • Photo du 42775973-07-
    Photo du 42775973-07-
    60,2 KB · Wyświetleń: 98
reklama
Ej nooo, fajny brzunio. Wogole nie widac, ze dopiero co po ciazy. :p I ja taki mialam jak w ciaze zaszlam. :p Zazdraszczam. :p I zazdraszczam braku rozstepow. :p
 
martitka, nie no poprostu za.......cie wyglądasz, aż mnie zatkało :szok: też taki brzunio miałam przed ciążą, no, zobaczymy jak to będzie














 
Ostatnia edycja:
piekny brzuch! ja takiego przed ciażą nie miałam...:-( teraz sie boję , że zostanie mi wiszący wór!! Martitka zazdroszczę!
rozstępy też są , nie bardzo dużo, ale jednak. stosuje serum na rozstępy, taki lepki olej, naklada sie okropnie , ale cześc po prostu zniknęła, a reszta prawie niewidoczna polecam jak ktoś nie ma tyle szczęścia co Martitka:-)
 
reklama
Martitka Wow Ja to bym się wstydziła swoje zdjęcie teraz wrzucić :-( Nie dość, że mam rozstępy to jeszcze worek mi zwisa, ale pocieszam się tym, że to dopiero 10dni po porodzie :-)

Lusia Podaj nazwę tej mikstury:-)
 
Do góry