reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Po wczorajszej wizycie 1,4 na +, od poczatku ciąży 11 kg (od schudnięcia), 8 kg od pierwszej wizyty. w brzuszku 123 cm.
 
reklama
Ja jaj narazie obwod brzucha 113cm a waga od najwiekszego schudniecia +23 a od wagi z przed ciazy +18 kg:p zobacze jutro ile jeszcze mi sie przytyło;p
 
u mnie dzis bez zmian od odstatniej wizyty, czyli wychodzi 11-12kg:/ nie ma rewelki, ale ten nie jest zle, bede sie starala to utrzymac... zobaczymy jak wyjdzie;p
 
Chyba mam złoty medal w kwesti przytycia od mojej wagi z przed ciazy 22+ a od schudniecia najwiekszego +25 ja juz doslownie sie turlam moje kolana nie wytrzymuja takiej wagi;p
 
Chyba mam złoty medal w kwesti przytycia od mojej wagi z przed ciazy 22+ a od schudniecia najwiekszego +25 ja juz doslownie sie turlam moje kolana nie wytrzymuja takiej wagi;p

to rowno idziemy bo ja tez 25 kg na plusie. w poniedzialek sie okaze - moze nawet wiecej ale mam nadzieje ze nie.
 
reklama
Do góry