reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

Ja ciągle słysze że ładnie wyglądam i tylko brzuszke rośnie, wszystkie znajome mówią "a ja jak przytyłam 30 kilo..", nie wyobrażam sobie 30 kilo na sobie, mam nadzieję że nawet do 20 nie dobije, jak narazie ok 12-13 kg do przodu.
 
reklama
No moja chrzestna przytyla 35 kg w ciazy 2 lata temu :)) ja mam tylko 7 na + wiec prawie nie odczuwam ale sobie nie wyobrazam :)

Ale na szczescie ciaza to taki okres ze nie ma sie co przejmowac przybywjacymi kilogramami :) i to jest najważniejsze :D
 
reklama
u mnie niestety koło 20, nie jest latwo. Trzeba się turlac:) Szczerze nie wiem skad ta waga, jakoś wcale się nie obiadałam:(Widocznie tak mam. Narazie staram sieo graniczać cukry w każdej postacie i białe pieczywo. Wiec moze za dużo nie dojdzie:(
W Brzuchu mam koło 109 cm
 
Do góry