reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga nasza i naszych maleństw:)

reklama
Wczoraj miałam usg i lekarz powiedział, że dzidzia waży 2200 g. A ja na razie przytyłam 3kg. Może nie będę musiała dużo zrzucać po ciąży, ale teraz każdy ruch dziecka jest dla mnie mega bolesny.
 
fantasmagoria bardzo mało przytyłaś, ale widocznie taka "Twoja uroda w ciąży". Najważniejsze ze z dzidziusiem wszystko dobrze, noi waga OK.

Ja mam jutro wizytę i jestem ciekawa ile przytyłam???
 
Ja przez ostatnie dwa tygodnie przytyłam tylko 0,5 kg ;-) Ale faktycznie sporo mniej jem. Już mi się nie mieści po prostu, bo jeść lubię, ale szybko się najadam :laugh2:
 
Po wtorkowej wizycie na + miałam 6,3 kg :-D
Black_Opal - ja to teraz dopiero zaczynam "futrować":szok:.
Myślę, że spokojnie dobiję do 8 kg - tyle przytyłam w poprzedniej ciąży:tak:
a dziecko podobno ma być duuużo większe:happy: -Zuza ważyła 3,150 kg :eek:
 
ja osobisie niechce mowic o ych kilogramach nigdy tyle nieprzytylam a teraz 13 na plusie coz zrobic mam tylko nadzieje ze spadnie po porodzie kiedys jak bylam nastolatka to bylam przy sobie jak schdlam to sobie obiecalam ze nigdy tak nie przytyje a tu niestety ale tak sie nieprzjmuje bo gorzej by bylo gdybym tak przytyla bez ciazy :)
 
bosz, dziewczyny, jak wy robicie, ze tak malo przybieracie na wadze. U mnie od 2 tygodni +14 na wadze.:zawstydzona/y: z czego polowa to dzidzia, macica, wody, biust, a resza... wole nie wiedziec... Normalnie sie spaslam...
 
reklama
Witam was Sierpnióweczki

Ja jestem w 31 tygodniu i 5 dni warze 70 kg przytyłam 14 kg ale zbytnio się tym nie przejmuje bo wiem że od września troszkę poćwiczę :)
Moja dzidzia warzy 2270 :) we wtorek byłam u gina :)
Pozdrawiam :*

 
Do góry