reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

O kurcze Moniqa strasznie Wam współczuje tych problemów zdrowotnych. Biedny Dawidek, faktycznie bardzo schudł.
Asiuk może warto zagrać w totka. Jedną pewną cyfre już masz :-)
 
reklama
Adaś waży 7560g -mieści sie w dolnej granicy normy ale doktorka kazała go podtuczyć.... Na szczęście ostatnio dopisuje mu apetycik wiec nie powinno być z tym problemu. Nie wiem jaki jest długi ale body na 80cm są za małe:) (waga ur 2990g)
Pozdrawiam
 
wczorajsze wyniki:
dlugosc 70 (53 ur)
waga 8.300 (3200 ur)
Agus
to jaki rozmiar nosi Twoja mala przy takiej dlugosci?
 
Ja sądzę że te mierzenia maluszków są do bani - nie warto w nie wierzyć!
Ala została zmierzona jako 67 cm, a ciuszki 80cm są za ciasne...
 
Kuba był ważony w czwartek i waga:8500
Niestety nie mierzą u nas malców bo mówią, że to bez sensu, ale ciuszki kupuję na 74-80 w zależności od firmy:tak:
 
A powiedzcie/napiszciemi dziewczyny ile Wasze pociechy przybraly tak mniej wiecej od 6 miesiaca?
Bo Hania byla wtedy ostatnio wazona w swojej przychodni i wazyla rowno 7500
A teraz jak byla wazona w szpitalu,w 8 miesiacu zycia,wazyla 7680.Nie za malo przybrala?????????????
I tak mam isc w przyszlym tygodniu do pediatry,ale jak czytam te cyfr ktore poiszecie,to zaczynam se martwic.
 
mój Krzysiu za to nie ma problemów z wagą, a wręcz przeciwnie, waży troche za dużo tj. 10 kg, Stasiu ok 8500
 
reklama
Do góry