reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Michałek waży równo 9 kg. Pani doktor zażartowała, że przynajmniej zrobienie szczepionki mniej go boli niż w przypadku chudzinki :tak:. Tzw. ochrona tłuszczykowa:-p.
 
reklama
Dzisiejsza waga Kubusia (w cieniutkiej bluzeczce, spodenkach i pampersie) 9570g. Ufff! mam co dźwigać:tak:. Cały czas 75. centyl
 
W poniedzialek Dawidek wazyl 8100 wczesniej wazyl juz 8400 ... wczoraj wazony 7700 ... ta choroba wykancza Jego i mnie :sick:
 
Moniqa - jak Dawidek wyzdrowieje, to na pewno mu apetyt wroci i nadrobi :tak:

ja jestem bardzo ciekawa ile Ninka wazy - ide w przyszla srode do pediatry, wiec sie dowiem. ciekawe, czy udalo jej sie dobic do 8 kg :confused:
 
reklama
Kubula waży 7700, mierzy 70 cm (dane na: 7 miesięcy i 7 dni)- to jakiś znak;-). drobinka moja kochana, ale dla mego kręgosłupa lepiej (25 centyl jak zwykle!) a urodził się klops 4220!
 
Do góry