reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

reklama
To mój Kuba w ogóle się zatrzymał... od dłuższego czasu waży ok 12 kg i ma ok 85 cm wzrostu, buciki nr 22...
 
Ufff... A juz sie balam, ze z Paula cos nie tak, bo wczoraj ja wazylam i okazalo sie, ze przez 2 miesiace nic nie przybyla- wciaz wazy rowne 11kg.
Wzrost 86cm (a niektore ubranka, np. bluzki czy pajace do spania kupuje na 98-104:baffled::confused:), stopa 14cm.
 
To moje dziecko jest waga ciężka :zawstydzona/y: -- 15 kg :sorry2:...ale też od dłuzszego nie przybiera na wadze :-)
 
Mój Paweł przez pierwsze 6 tygodni swego życia przytył 2,5kg to teraz chyba stoi z wagą bo ma zapasy:-)a potem też przybierał od szczepienia do szczepienia po pól kilo przynajmniej.
 
No to u Nas podobnie ... Dawidek od jakiegos czasu ciagle nic, a jak coś to w gramach liczyć mozna ;-)
obecnie waży 11,600 przy 87-88 cm wzrostu :-)
 
Więc pewnie taki przestój wagowy jest normalny:confused:a przynajmniej mam taką nadzieję:cool2:Pawełek wcina wszystko co popadnie więc raczej nie z winy braku pokarmu nie rośnie jak na drożdżach.
 
monika u nas jak u Was.Julia prawie 15kg.Az mi wczoraj jedna pani powiedziałą Mama nie tłucz dziecka..:szok:A mała prawie wcale nie je słodyczy,je tylko toi co lubi i to w nieduzych ilosciach,mysle ze bardzo powoli spala te zapasy ktore zrobiła w okresie niemowlecym pijac za pieciu moje mleczko.
 
reklama
Mada...mam nadzieję że nasze dziewczynki kiedyś wybiegają ten tłuszczyk ;-):-D:tak:i będą laski nieziemskie..............
 
Do góry