reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Jeszcze słowo apropos cyckania, to ostatnio jak usypiałam Agatkę to dałam jej tak dla jaj cycka, zeby zobaczyć co zrobi. A ona patrzy na mnie jak na głupią i zaczęła się śmiać, kompletnie nie wiedziała co z tym cyckiem zrobić :-)
 
reklama
No to niezle, moj Simonek jak nie dostanie cyca, to nie zasnie. Jak wie, ze jestem w domu, to na 100 nie zasnie, chyba, ze mnie nie ma i mezus da mu butle, to wtedy tak.
 
Paula na roczek:
waga: 9000g :)-)) (idealnie potroila wage urodzeniowa, wiec spoko:tak:)
wzrost: 76,5 cm ( ubranka kupuje na 80 lub 86:dry:)
obwod glowki: 44 cm
klatki piersiowej: 46 cm
zeby: 16
 
11 października byliśmy na kontroli.oczywiście wszystkie badania była robiona z wielkim wrzaskiem.Ola zaczyna się denerwować jak tylko wchodzimy do przychodni.a panie w stomatologii przywitała ogromnym płaczem.tylko drzwi się otworzyły do gabinetu,a mała w ryk.biedactwo chyba utkwił jej ten ostatni upadek i wszystko z nim związane.

ważymy 9 660 g
a mierzymy 78 cm

to tyle co udało się zrobić.na reszte badań nie pozwoliła.
 
reklama
U Nas waga z 11.10.2007 to 9640 g :-) ... a jaki byl Dawidek wesoły jak siedział na wadze ... nie chciał zejsc .... calkiem odwrotnie jak Ola ... Aninaaa współczuje ze mała tak reaguje ... trzymam kciuki aby w przyszłosci sie to zmieniło :happy:
 
Do góry