reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Waga i wzrost Naszych Dzieciaczkow

Dziewczeta czytalam ze od 8 miesiaca dzieci bardzo malo moga przybierac ... jak to napisali cyt "nie maja czasu na jedzenie zbyt wiele ich interesuje nowosci" ... druga sprawa mniej jedza ... a to wszystko za sprawą upałów ... Nam sie tez jesc nie chce ... Dawid to wybrzydza jak malo kto :baffled: ... jedynie mu brokuły z kurczakiem smakuja i to najlepiej zimne :baffled: i soki ... mnostwo soków ...

My bedziemy sie wazyc jutro albo w środe ... zobaczymy ile Nasz maly "wojownik" przytyl ;-)
 
reklama
Mariczka też ostatnio mniej je, za to strasznie duzo zaczęła pić. Wczoraj przez cały dzień wypiła ponad pół litra samych herbatek, wody i soczków, nielicząc mleka!!!!:szok::szok::szok:
MoniQa a Dawidek pije tylko soczki czy herbatki też lubi? Pediatra mówila i gdzies tez to czytalam żeby dzieciom nie dawac bardzo dużo soków. Dobrze jak piją też wodę albo herbatke...
 
Katka nie przejmuj się, są okresy, że dziecko przybiera dużo i są momenty, że praktycznie nic nie przybiera. I tak jak piszę Moniqa... to taki okres, że dziecko jest zaciekawione czymś innym.

Ja już się tym nie przejmuje... widze, że Olek jest zdrowy, inteligentny :-) i przede wszystkim w NORMIE....

Hania też jest w normie, prawda? No więc stawiajmy na rozwój intelektualny, a nie wagowy!! :rofl2:

Mi Olek tez nie przybierał i dawałam mu same kaszki z butelki (zamiast samego tylko mleka, to dawałam kaszkowe mleko :tak:) i wtedy trochę przybrał.... ale już mam to gdzieś.

A i też jest ważony w pieluszce i body (pielucha nie pełna bo zawsze przed wyjściem na spacer/lekarza go przebieram.
 
Inesku Dawidek pije tez herbatki, malo bo malo - nie chce zbytnio- ale pije :tak: ... mnie tez mowila ze by dawac mu tez herbatki ... ale to nie ze cos sie moze stac , ale ze dziecko oduczy sie picia herbatek .. jak bylo w przypadku dzieci mojej siostry ... herbat wcale nie pija :baffled:
 
gadałam dziś z pediatrą o wadze Hani i muszę sie pogodzić z faktem,że taka jest jej uroda
więc się godzę...powiedzmy...
a uwierzcie mi co do jedzenia nie rozprasza jej nic,ani upał,ani Zuzia..no może kolejny smakowity kąsek na stole;-)...wcina jakby miała płacone za to,a nie widać po niej..hyhy


Pozdrawia Katka:ninja2:
 
Mój Adaś waży 9450g- jestem z niego bardzo dumna bo przybrał w ostatnim miesiącu 1200g!!!!! A jaszcze 3 miechy tamu miał niedowagę...
 
reklama
Do góry