reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

Malick na ostatnich pomiarach ważył 7200g i mierzył 75cm (6 miesięcy i 11dni).
Obecnie jest na 10 centylu, ale przez moment był na 3. Ponieważ centyl jest niski i on wolno przybiera na wadze pani pediatra wysłała nas na badania do szpitala. Okazało się że wszystko jest ok, poprostu on tak ma, że mało przybiera ale za to jest długi :)
 
reklama
u nas dziś waga 8950 wzrost 74cm główka 47 i kl piersiowa 46
ale trochę się "zmartwiłam" bo od ostatniego ważenia przybrał tylko 600g przez 1,5 mies. trochę chyba mało, ale on żadnych kaszek nie toleruje, jedynie owocki, zupkę i CYC!
 
Może dla tego wolno przybiera.Mój Oli i bez kaszek dużo przybierał.Teraz troche zwolnił ale nadal jest cięższy niż jego rówieśnicy.
 
Pieknie te wasze skarby przybieraja na wadze:biggrin2: Ja nie wiem bo dawno nie bylismy n wizycie...ale daje z 8 kilo;-):-)


:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Do góry