reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

reklama
u nas 2400 gram w 33 tyg. 2 dni- jakiś olbrzym mi się szykuje

Cześć! Rzadko piszę, ale się pochwalę ..... Maja 32 tydzień 2200. Czeka mnie ostra przeprawa z taką wielką dziewuszką. :-)

no ladne te nasze kluski...moj koniec 33 tc 2850 :)) ale gin powiedzial ze to nic nie znaczy, moga byc na usg wahniecia i czesto wychodzi ze dziecko 4 kg a rodzi sie 3500 i odwrotnie, poza tym dzieci przybieraja nierownomiernie :-)
 
ciekawa jestem ile mój synuś teraz waży ... w zeszły poniedziałek ważył 2100 ... ehhh już USG nie będę miała więc się dowiem przy porodzie :-)
 
ja to sie moge pochwalic wynikiem z usg w 30 tc - 1400 gram. dzieciątko nie duże ale u mnie w rodzinie nie rodziły się duże dzieci. ja sama miałam 2900 jak się urodziłam a mój brat 2200.
jagoooodka masz rację, łatwiej będzie się maluszkowi na świat przecisnąć hehe
 
ooo to mój mały w 33 t miał 2100 teraz pewnie ok 2400-2500 a do końca jeszcze 5 tyg. to z tym wydobyciem nie bedzie łatwo:sorry:
 
reklama
Do góry