reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

waga i wzgrost naszych kruszynek

Mój mały w 29tc ważył 1,5 kg i z USG wychodziło ze ciąża jest tydzień starsza. A nie wiem ile mierzył, bo mi gin powiedział, że już nie zmierzy bo się dzidzia na monitorze nie mieści :confused: A ile cm ma u waszych maleństw dł.kości udowej (FL) ?
 
reklama
witajcie wg usg jestem w 6tyg i 2 dni ciąży "Groszek" na CRL 4,5 mm czy to nie za mało? a najdziwniejsze jest to że licząc od dnia ostatniej miesiączki to powinien być to 7 tydz. i 5 dzień
 
Mój mały w 29tc ważył 1,5 kg i z USG wychodziło ze ciąża jest tydzień starsza. A nie wiem ile mierzył, bo mi gin powiedział, że już nie zmierzy bo się dzidzia na monitorze nie mieści :confused: A ile cm ma u waszych maleństw dł.kości udowej (FL) ?
ja akurat na badaniach byłam w 27 tyg. i 6 dniu
a długośc kości udowej wynosiła 55mm tyle ile powinna wynosic w 29 tyg. i 1 dniu
 
kasiunia wow :szok: nie no... może moja Mycha tez przybrała 1 kg..? ja musze jutro USG kazac ginowi zrobić :-D ale by mnie to ucieszyło :)
 
Kasiu super :tak: przynajmniej wiesz że Twojej córeczce niczego nie brakuje :tak: ja już nie będę miała usg ... ehh także zobaczę synka po raz kolejny dopiero jak się urodzi
 
reklama
Do góry