reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Dziewczyny mam takie pytanie.
Owulacja powinna być piatek- niedziela.
Wczoraj bolało mnie na dole po lewej stronie, dziś tak samo. To oczywiście nie jest ból ciągły, to taki jakby skurcz, jakby jakieś dziwne kłócie, dziś dosyc bolesne bo musiałam usiąść, trwało może minutę i już. Czy to może już organizm szykować się do okresu? Raczej mi nic nie zaszkodziło ( chodzi mi o jedzenie) 🤣
Na pewno wiem że to nie ciąża bo za wcześnie, ale nie pamiętam żebym miała takie odczucie kiedyś ...
 
Dziewczyny mam takie pytanie.
Owulacja powinna być piatek- niedziela.
Wczoraj bolało mnie na dole po lewej stronie, dziś tak samo. To oczywiście nie jest ból ciągły, to taki jakby skurcz, jakby jakieś dziwne kłócie, dziś dosyc bolesne bo musiałam usiąść, trwało może minutę i już. Czy to może już organizm szykować się do okresu? Raczej mi nic nie zaszkodziło ( chodzi mi o jedzenie) 🤣
Na pewno wiem że to nie ciąża bo za wcześnie, ale nie pamiętam żebym miała takie odczucie kiedyś ...
Ja mam takie kłócie i przed okresem i podczas owulacji... Ciężko stwierdzić.
 
Ja mam takie kłócie i przed okresem i podczas owulacji... Ciężko stwierdzić.

Właśnie obstawiam okres, bo owulacja raczej już powinna być do tej pory, ale któż to wie 🙄🙄🙄 jak nie chodze na monitoring.
Do okresu jeszcze 11 dni więc może będzie wcześniej.
Dziękuję za info.
 
Dziewczyny mam takie pytanie.
Owulacja powinna być piatek- niedziela.
Wczoraj bolało mnie na dole po lewej stronie, dziś tak samo. To oczywiście nie jest ból ciągły, to taki jakby skurcz, jakby jakieś dziwne kłócie, dziś dosyc bolesne bo musiałam usiąść, trwało może minutę i już. Czy to może już organizm szykować się do okresu? Raczej mi nic nie zaszkodziło ( chodzi mi o jedzenie) 🤣
Na pewno wiem że to nie ciąża bo za wcześnie, ale nie pamiętam żebym miała takie odczucie kiedyś ...
Ja mam taki ból po owulacji, z prawej strony odczuwam mocniej z lewej mniej. Występuje 1-2 dni po owu u mnie :)
 
reklama
Właśnie obstawiam okres, bo owulacja raczej już powinna być do tej pory, ale któż to wie 🙄🙄🙄 jak nie chodze na monitoring.
Do okresu jeszcze 11 dni więc może będzie wcześniej.
Dziękuję za info.
Ja tez nie chodzę, wiec ekspertem nie jestem, a owu odczytuje jedynie z aplikacji, bo mam w miarę równe cykle 😉 na okres tez wydaje się trochę za wcześnie.
 
Do góry