reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

ah to mieszkanie na wsi to robi pod górę z labami i wizytami :D
Wiesz....nie zawsze masz możliwość się spóźnić do pracy żeby iść do laboratorium oddać krew do badania...jak masz badania krwi na które nie musisz być naczczo to nie zrobisz ich np po pracy .Tak jak w dużych miastach gdzie laboratoria są dłużej.. więc pod tym względem wieś trochę to utrudnia
 
reklama
Nie chodze na monitoring, to tylko moje subiektywne odczucia, pisalam ze śluz mialam do 4.08....
Słuchaj wszystko opisywalam, sluz mialam do 4.08... teraz mam od kilku dni biały, gesty, duzo, mokro - nigdy ten sluz za owulacyjny nie uznawalam i pisalam, ze 4 kalendarzyki wyznaczają mi 4 rozne daty.
To jest dziwne, bo ja używałam 3, teraz używam dwóch i nie mam takich rozjazdów w wyznaczaniu owu i okresu 🤷‍♀️
 
Wiesz....nie zawsze masz możliwość się spóźnić do pracy żeby iść do laboratorium oddać krew do badania...jak masz badania krwi na które nie musisz być naczczo to nie zrobisz ich np po pracy .Tak jak w dużych miastach gdzie laboratoria są dłużej.. więc pod tym względem wieś trochę to utrudnia
ale ja to mówiłam w sensie, ze ja też mieszkam na wsi i wiem jak jest, nie to że się śmiałam czy coś :)
Faktycznie zabrzmiało jak ironia xD nie miałam tego na myśli :)
 
Hej,
Wybaczcie, ze zakłócę ten pozytywny dzień rosnących bet, ale ktoś musi być po ciemnej stronie mocy. Jestem po inseminacji. Koncentracja plemników beznadziejna, mam się nie nastawiać na sukces i „dla własnego dobra rozpocząć przygotowanie do in vitro”. Wiecie… ja zawsze czułam, że tak to się skończy. Ale czuć, a usłyszeć to od lekarza to dwie różne rzeczy. Tak więc kolejny cykl to dla mnie nowe otwarcie.
Aktualnie patrzę na to jak na straszną porażkę i jest mi przykro. Absolutnie nie mam nic do tej metody, zdecyduje się na nią. Po prostu wiem jak bardzo jest ona obciążająca zarówno fizycznie jak i psychicznie i chciałam tego uniknąć.
No nic Dziewczyny, trzymam za Was kciuki 🍀❤️
 
Hej,
Wybaczcie, ze zakłócę ten pozytywny dzień rosnących bet, ale ktoś musi być po ciemnej stronie mocy. Jestem po inseminacji. Koncentracja plemników beznadziejna, mam się nie nastawiać na sukces i „dla własnego dobra rozpocząć przygotowanie do in vitro”. Wiecie… ja zawsze czułam, że tak to się skończy. Ale czuć, a usłyszeć to od lekarza to dwie różne rzeczy. Tak więc kolejny cykl to dla mnie nowe otwarcie.
Aktualnie patrzę na to jak na straszną porażkę i jest mi przykro. Absolutnie nie mam nic do tej metody, zdecyduje się na nią. Po prostu wiem jak bardzo jest ona obciążająca zarówno fizycznie jak i psychicznie i chciałam tego uniknąć.
No nic Dziewczyny, trzymam za Was kciuki 🍀❤️
jaka była koncentracja?
 
reklama
Mam pytanie. Czy korzystacie z aplikacji promom?
Zrobiłam test jeden w południe a drugi teraz z 15.
Wg mnie to już pik a wedlug aplikacji stężenie lh jest wysokie ale tylko 1.30 i jeszcze nie pik.
I nie wiem czy testować dalej...
Podpowiedzcie, bo może jednak dziś mąż da radę podziałać.
 
Do góry