reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Chciałabym się do Was wpisać tak mnie kusi ... Lada moment u mnie owulacja ! Ale mam skierowanie na badania immunologiczne wybieram się na początku sierpnia więc ten cykl daje na wstrzymanie:). Ale życzę Wam powodzenia !
 
Cześć dziewczyny , podczytuje wasze wątki od jakiegoś czasu i bardzo Wam kibicuje . Nie spodziewałam się że do Was dołączę .... 21 maja urodziłam synka , niestety miał bardzo poważna wadę wrodzoną serduszka i zmarł po 12 dniach podczas operacji. Tydzień temu byłam na kontroli u ginekologa i dał nam zielone światło mimo że jeszcze nie miałam okresu ale wszystko jest ok i jajniki rozpoczęły pracę , proponował żeby zacząć próbować. Nie mam pojęcia kiedy miałam czy będę miała owulację więc będę testować premie pół sierpnia, jeżeli mogę prosić to proszę o wpisanie na 1 sierpnia . Trzymam kciuki ✊✊✊✊
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny , podczytuje wasze wątki od jakiegoś czasu i bardzo Wam kibicuje . Nie spodziewałam się że do Was dołączę .... 21 urodziłam synka , niestety miał bardzo poważna wadę wrodzoną serduszka i zmarł po 12 dniach podczas operacji. Tydzień temu byłam na kontroli u ginekologa i dał nam zielone światło mimo że jeszcze nie miałam okresu ale wszystko jest ok i jajniki rozpoczęły pracę , proponował żeby zacząć próbować. Nie mam pojęcia kiedy miałam czy będę miała owulację więc będę testować premie pół sierpnia, jeżeli mogę prosić to proszę o wpisanie na 1 sierpnia . Trzymam kciuki ✊✊✊✊
strasznie mi przykro, że Cię to spotkało! Przytulam i trzymam kciuki.
 
reklama
Dziękuję,mam nadzieję że długo tu nie będę ;) o ta ciążę staraliśmy się 2 lata , po drodze było cp 🙄
troszkę kojarzę Twój nick z kiedyś, jak dopiero zaczynałam swoją przygodę na forum :) ja się staram teraz ponad 2 lata i nigdy nie byłam w ciąży. Życzę Ci, żebyś szybko się zwinęła na mamowy wątek :)
 
Do góry