reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

sorry, że to napiszę ale nie stać cię na monitoring a stać cię na dziecko? 😳
Co do euthyroxu trochę mała dawka jak na takie tsh no ale to już lekarz zadecydował
Wiadomo, ze wszystko zależy od miasta/ lekarza, ale ja np. place 250 zł za monitoring, a robię ich 3 bądź 4. Myśle, ze to są szalone pieniądze jak za jeden miesiąc. Z pewnością planując macierzyństwo warto chociaż raz sprawdzić swój cykl by wiedzieć, ze wszystko gra. Z tym, ze jeśli ktos uważa, ze to w danym momencie za dużo, to tez nie musi od razu znaczyć, ze nie stać go na dziecko ;)
Jak się ma możliwość to warto szukać opcji na NFZ, bo monitoring dużo wnosi.
 
reklama
Wiadomo, ze wszystko zależy od miasta/ lekarza, ale ja np. place 250 zł za monitoring, a robię ich 3 bądź 4. Myśle, ze to są szalone pieniądze jak za jeden miesiąc. Z pewnością planując macierzyństwo warto chociaż raz sprawdzić swój cykl by wiedzieć, ze wszystko gra. Z tym, ze jeśli ktos uważa, ze to w danym momencie za dużo, to tez nie musi od razu znaczyć, ze nie stać go na dziecko ;)
Jak się ma możliwość to warto szukać opcji na NFZ, bo monitoring dużo wnosi.
rozumiem, napisałam, że warto się umówić na monitoring. Nie napisałam, że już. Można i za kilka miesięcy 🤷🏻‍♀️ a jeśli ktoś ma taką niedoczynność to całkiem możliwe, że nie ma owulacji więc i ciąży nie będzie - uważam, że warto sprawdzić. Tym bardziej, że dziewczyna napisała, że jest załamana więc napisałam o monitoringu w dobrej wierze. Na monitoring można iść raz, nie trzeba co miesiąc jeśli wszystko jest w porządku a u mnie w mieście koszt monitoringu to 150 zł (wszystkie wizyty), można też iść do ginekologa na nfz.
 
Wiadomo, ze wszystko zależy od miasta/ lekarza, ale ja np. place 250 zł za monitoring, a robię ich 3 bądź 4. Myśle, ze to są szalone pieniądze jak za jeden miesiąc. Z pewnością planując macierzyństwo warto chociaż raz sprawdzić swój cykl by wiedzieć, ze wszystko gra. Z tym, ze jeśli ktos uważa, ze to w danym momencie za dużo, to tez nie musi od razu znaczyć, ze nie stać go na dziecko ;)
Jak się ma możliwość to warto szukać opcji na NFZ, bo monitoring dużo wnosi.
250 za każdy? to znaczy 1000 na cały miesiąc? 😲
u mnie pierwszy moni 180 ale każdy kolejny 80...
 
W sumie, mi nigdy nie wychodzą nawet po czasie, te testowe, jak biel to biel. Może coś tam kryje się? Ale wiem, że po czasie się nie sugeruje testami...
Moja wczorajsza po czasie 😂 test chujowy bardzo, sprawdziłam innym i biel nawet po czasie 😉 plus dostałam okres, wiec po czasie mogą wyjść cuda jak najbadziej. I to kolorowe.
 

Załączniki

  • 69CE5445-9A4C-40FB-89C2-D45079C61D7A.jpeg
    69CE5445-9A4C-40FB-89C2-D45079C61D7A.jpeg
    399,3 KB · Wyświetleń: 137
250 za każdy? to znaczy 1000 na cały miesiąc? 😲
u mnie pierwszy moni 180 ale każdy kolejny 80...
Dokladnie tak… a dodatkowo leki na stymulację, zastrzyk i progesteron wiec okolice 1300 zl. A jak miałam inseminacje to plus 950. Ja jestem w trochę innej sytuacji, bo naprawdę goni mnie czas (a właściwie to mojego faceta) i to są ostatnie próby… Gdybym miała w zapasie kilka lat to wiadomo, ze szukałaby opcji na NFZ czy dofinansowań do in vitro. No ale niestety, wszystko na jedną kartę
 
Moja wczorajsza po czasie 😂 test chujowy bardzo, sprawdziłam innym i biel nawet po czasie 😉 plus dostałam okres, wiec po czasie mogą wyjść cuda jak najbadziej. I to kolorowe.
O wow 😳 to ja widząc taka kreskę, to pewnie skakałaby z radości. Jakiej firmy jest ten test? Mi nigdy takie kwiatki nie wychodziły.
 
Moja wczorajsza po czasie 😂 test chujowy bardzo, sprawdziłam innym i biel nawet po czasie 😉 plus dostałam okres, wiec po czasie mogą wyjść cuda jak najbadziej. I to kolorowe.
A to mój falszywiec o czasie 🥴
Już go kiedyś pokazywałam
 

Załączniki

  • 2238693C-A984-4E79-AE1D-B421202D0AE3.jpeg
    2238693C-A984-4E79-AE1D-B421202D0AE3.jpeg
    96,1 KB · Wyświetleń: 108
reklama
Do góry