reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Lekarz coś mówił że temp powinna podskoczyć ok 3 dni po owulacji o jakieś conajmniej 0.2 stopnia. Więc może jest za wcześnie jeszcze.
Pani doktor mówiła że kiedyś dziewczyna chodziła 3 dni pod rząd na monitoring i owulacje miała dopiero 3 dnia.
z temperaturą różnie bywa bo ma na nią wpływ wiele czynników. Trzeba obserwować swoje cykle. Teoretycznie owulację potwierdzają trzy wyższe temperatury (jeśli wcześniej było sześć niższych) często w dniu owulacji jest widoczny spadek a następnie tak zwany skok. I tak lekarz ma rację temp może skoczyć nawet do trzech dni po owulacji dlatego warto zrobić monitoring i jednocześnie mierzyć temperaturę. Każdy organizm jest inny :)
 
z temperaturą różnie bywa bo ma na nią wpływ wiele czynników. Trzeba obserwować swoje cykle. Teoretycznie owulację potwierdzają trzy wyższe temperatury (jeśli wcześniej było sześć niższych) często w dniu owulacji jest widoczny spadek a następnie tak zwany skok. I tak lekarz ma rację temp może skoczyć nawet do trzech dni po owulacji dlatego warto zrobić monitoring i jednocześnie mierzyć temperaturę. Każdy organizm jest inny :)

Właściwie mało śpię po nocach bo synek się często budzi i placze więc może jestem przemęczona i dlatego mam takie niskie temperatury. Nie wiem
A na monitoring nie mam możliwości jezdzic, jest za daleko
 
Właściwie mało śpię po nocach bo synek się często budzi i placze więc może jestem przemęczona i dlatego mam takie niskie temperatury. Nie wiem
A na monitoring nie mam możliwości jezdzic, jest za daleko
na pewno budzenie się w nocy i wstawanie może mieć wpływ na temperaturę. W pierwszej fazie zawsze są niskie, później jest skok i utrzymują się wyższe. Ale każda ma inne. Jeśli wpisujesz to w apkę to powinno być widoczne
 
na pewno budzenie się w nocy i wstawanie może mieć wpływ na temperaturę. W pierwszej fazie zawsze są niskie, później jest skok i utrzymują się wyższe. Ale każda ma inne. Jeśli wpisujesz to w apkę to powinno być widoczne

Wbijam temp zawsze o 5.20 tak mam budzik ustawiony.
No delikatne skoki są ale to raczej jedno- dwu dniowe póki co. Zobaczę dalej. Bo wiem że brak skoku temp oznacza brak owulacji a tym bardziej ciąży 🙄
 
Wbijam temp zawsze o 5.20 tak mam budzik ustawiony.
No delikatne skoki są ale to raczej jedno- dwu dniowe póki co. Zobaczę dalej. Bo wiem że brak skoku temp oznacza brak owulacji a tym bardziej ciąży 🙄
niekoniecznie bo tak jak mówię na temperaturę wpływ ma wiele czynników. Po pierwsze mierzysz ją nie do końca poprawnie i nieprawidłowym termometrem więc traktowałabym to z przymrużeniem oka :) znam nawet osobę co bez skoku temperatury ma dziecko więc wszystko jest możliwe
 
niekoniecznie bo tak jak mówię na temperaturę wpływ ma wiele czynników. Po pierwsze mierzysz ją nie do końca poprawnie i nieprawidłowym termometrem więc traktowałabym to z przymrużeniem oka :) znam nawet osobę co bez skoku temperatury ma dziecko więc wszystko jest możliwe

O kurcze. To dzięki za info 😆
Czas pokaże co tam wyjdzie 😆
Jak to miło mądrego posłuchać 🤔
 
reklama
Do góry