reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Dziewczyny zerknijcie proszę bo sama już nie wiem😶

20220813_055223.jpg
 
reklama
Gratulacje...bardzo się cieszę , że Ci się tak szybko udało, poniekąd szczerze nawet zazdroszczę...
Ale Nie gniewajcie się dziewczyny ale najbardziej kibicuje tym które ciążę straciły 😔,nie przeżyłam tego ale domyślam się że musi to cholernie boleć...dlatego bardzo się cieszę jak wam się udaje...
Za resztę również bardzo mocno trzymam kciuki,za siebie również i mam nadzieję że w końcu też dolaczymy do grona szczęśliwych,już nie starających kobiet...
Jeszcze raz graty i pogłaskaj maleństwo, oby ciaza rozwijała się prawidłowo...
 
Gratulacje...bardzo się cieszę , że Ci się tak szybko udało, poniekąd szczerze nawet zazdroszczę...
Ale Nie gniewajcie się dziewczyny ale najbardziej kibicuje tym które ciążę straciły 😔,nie przeżyłam tego ale domyślam się że musi to cholernie boleć...dlatego bardzo się cieszę jak wam się udaje...
Za resztę również bardzo mocno trzymam kciuki,za siebie również i mam nadzieję że w końcu też dolaczymy do grona szczęśliwych,już nie starających kobiet...
Jeszcze raz graty i pogłaskaj maleństwo, oby ciaza rozwijała się prawidłowo...
Szczerze, to nie wiem co gorsze strata, czy tak jak ja niemoc, bo nie bylo sie nigdy w ciąży....
 
Nareszcie dobre wieści ! Ogromnie gratuluje, i życzę nudnej ciąży ❤️
Ja tak jak mówiłam weekend urodzinowy, a dziś dopadł mnie taki ból głowy, ze od przebudzenia się, nie mogę się go pozbyć. Matko akurat teraz, porażka :( dawno tak nie miałam i już zdążyłam zapomniec jak potrafi to zniszczyć dzień człowiekowi, jutro mój dzień wiec oby było lepiej 👍
 
Nareszcie dobre wieści ! Ogromnie gratuluje, i życzę nudnej ciąży ❤️
Ja tak jak mówiłam weekend urodzinowy, a dziś dopadł mnie taki ból głowy, ze od przebudzenia się, nie mogę się go pozbyć. Matko akurat teraz, porażka :( dawno tak nie miałam i już zdążyłam zapomniec jak potrafi to zniszczyć dzień człowiekowi, jutro mój dzień wiec oby było lepiej 👍
Wszystkiego najlepszego 😍
 
reklama
Do góry