reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Myśle, że to pomoże. Tylko trzeba trafić do dobrego lekarza. Już to pisałam ale w tym cyklu po przewidywanej owulacji poszłam do pierwszego lepszego lekarza i na USG usłyszałam, że ona nie widzi ciałka żółtego i raczej bezowulacyjny cykl 🤷 zrobiłam kilka dni później progesteron, który był dość wysoki, więc wskazywał na owulację.

Będziesz wiedziała czy ta owualcja jest i kiedy mniej więcej 😉
Może jeszcze jakie badania zrobić? Podstawowe hormony, prolaktynę ? Dziewczyny tutaj często piszą co warto zrobić
Nom ja już pisałam tsh robilam ft3 i ft4 estradiol fsh lh prolaktyna w normie , okresy regularne tsh 2, 10 niby wysoko jak na starania , ale tak jak i niektorzy mowią, kobiety z nie takimi wynikami zachodzą, czasem myśle, że to loteria. Moja sis 42 lata zaszla w ciąże, majaç tsh 3.5 nie wiem gdzie tu sens a gdzie logika... nigdy nie mialam problemow ze zdrowiem i prowadzę w miare zdrowy tryb zycia , dbam o siebie. 🤷‍♀️może jeszcze nie nasz czas, mąż też dba o siebie itd....
 
reklama
Nom ja już pisałam tsh robilam ft3 i ft4 estradiol fsh lh prolaktyna w normie , okresy regularne tsh 2, 10 niby wysoko jak na starania , ale tak jak i niektorzy mowią, kobiety z nie takimi wynikami zachodzą, czasem myśle, że to loteria. Moja sis 42 lata zaszla w ciąże, majaç tsh 3.5 nie wiem gdzie tu sens a gdzie logika... nigdy nie mialam problemow ze zdrowiem i prowadzę w miare zdrowy tryb zycia , dbam o siebie. 🤷‍♀️może jeszcze nie nasz czas, mąż też dba o siebie itd....
Może jeszcze chwilę potrzebujecie. To super, że masz dobre wyniki. A mąż myślał nad badaniem nasienia ? 🙄
 
Wiem, co czujesz..to samo.. Ja od jakiegoś czasu się próbowałam umówić do psychologa i dziś to uczyniłam, bo już nie wyrabiam psychicznie. Staramy się ponad 1,5 roku łącznie i te wszystkie badania mnie tak dobiły i dobijają… Nie przepracowałam jednak poronienia w maju.. Do tego jeszcze jestem tak strasznie niecierpliwym człowiekiem, że jeszcze to mi uprzykrza codzienność 🥴.
Znam ten ból, tymbardziej znając siebie, i biorąc pod uwagę, że starasz się prawie 3 krotnie dluzej ode mnie , to nie wiem, czasem to bardzo odbiera motywacje do życia ogólnie... a zyć trzeba
 
Nom , właśnie nie , ale go oświeciłam, skoro mu bardzo zależy na dzidziusiu to musi to ogarnąć...
Uważam, że naprawdę warto, bo u nas wyszły problemy z nasieniem i to jest głównym powodem niepowodzeń. Jesteśmy w trakcie dokładniejszych badań, także mnie, ale u mnie póki co wszystko jest w normie.
 
Znam ten ból, tymbardziej znając siebie, i biorąc pod uwagę, że starasz się prawie 3 krotnie dluzej ode mnie , to nie wiem, czasem to bardzo odbiera motywacje do życia ogólnie... a zyć trzeba
Też niecierpliwa jestem, niestety chciałabym wszystko od razu ale czasem się nie da... a wrecz przeciwnie to szkodzi takie myślenie, tylko chyba jeszcze nikt mądry się nie znalazł, kto by qieedział jak to wyłączyć...🤷‍♀️🤷‍♀️😏
 
Uważam, że naprawdę warto, bo u nas wyszły problemy z nasieniem i to jest głównym powodem niepowodzeń. Jesteśmy w trakcie dokładniejszych badań, także mnie, ale u mnie póki co wszystko jest w normie.
Tak wiem , pamiętam Twój wpis odnosnie wyników 2giej połówki, jestem zdanie , że bynajmjiej wiesz na czym stoisz i on i Ty , qięc teraz tylko dzialać na polepszenie wyników...🙄😉
 
reklama
Do góry