reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Gratuluje kreseczek!!! 🥰

U mnie rozkręcił się okres… wiec można wpisać.

To pewnie nie ten wątek… ale drugi okres z rzędu jakby mnie mega czyściło, skrzepy miewałam ale wcześniej były małe… myślicie, ze powinnam zgłosić się do gina z tym???
A nie miałaś przypadkiem dużego endometrium? Im większe endometrium tym więcej skrzepów podczas miesiączki- tak mi mówił ginekolog.
 
mam na myśli to, ze poza krwią te „skrzepy” wyglądają jak kawałki mięsa… nie wiem jak to ładnie w słowa ująć… nie boli mnie brzuch ( tak jak przy poronieniu) ale właśnie mam poza krwią takie coś…i to już drugi cykl :/
Koniecznie do doktora. Okres nie powinien tak wyglądać. Mam nadzieje, ze to nic poważnego ✊
 
mam na myśli to, ze poza krwią te „skrzepy” wyglądają jak kawałki mięsa… nie wiem jak to ładnie w słowa ująć… nie boli mnie brzuch ( tak jak przy poronieniu) ale właśnie mam poza krwią takie coś…i to już drugi cykl :/
a jak boli brzuch przy poronieniu? Miałam 3 biochemiczne i przy krwawieniu nie bolał mnie jakoś mocniej brzuch, a uwierz mi, że miesiączek nie mam bolesnych, czasem się mocniejsze zdarzają i do takich właśnie porównałabym swój ból podczas poronienia biochemów… Więc moim zdaniem ból to nie wyznacznik
 
Ja praktycznie przy każdej miesiączce mam okropny ból, aż się żyć odechciewa wtedy, pojawia się sporo skrzepów, takich brzydkich (wodorostów -tak to nazywam)... A ostatni miałam spokojna miesiączkę bez skrzepów praktycznie i bez żadnego bólu...
Nie wiem od czego to zależy...

a teraz prawdopodobnie zbliżam się do dni płodnych i działamy 🤞🤞😁
To będzie 11 cykl starań 💪
 
Ja praktycznie przy każdej miesiączce mam okropny ból, aż się żyć odechciewa wtedy, pojawia się sporo skrzepów, takich brzydkich (wodorostów -tak to nazywam)... A ostatni miałam spokojna miesiączkę bez skrzepów praktycznie i bez żadnego bólu...
Nie wiem od czego to zależy...

a teraz prawdopodobnie zbliżam się do dni płodnych i działamy 🤞🤞😁
To będzie 11 cykl starań 💪
Jeżeli chodzi o ból, warto spróbować się podobno udać do dobrego fizjoterapeuty uroginekologicznego. Może akurat by pomógł..
Trzymam kciuki za ten cykl 🍀
 
Dziewczyny ⏸️
 

Załączniki

  • Screenshot_20220813_133820.jpg
    Screenshot_20220813_133820.jpg
    184,6 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Do góry