reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
różni lekarze na to patrzą. Zly stosunek lh do fsh może swiadczyć o PCOS ale jak obraz jajników na usg jest okej, to chyba nie ma się czym martwić. Ale oczywiście z lekarzem dobrze skonsultowac :)
O pcos swiadczy stosunek sporo większy niz 1. Poniżej 1 może świadczyć o niskiej rezerwie jajnikowej.
A czy któraś z Was zadka w ciąże przy stosunku LH/FSH 0,61? 😢
Badalas AMH ?
Ja zaszłama ale była to CP. Ja mialam bardzo podobne wyniki, metformina wyrównała mi stosunek praktycznie do 1.

Mam pozostałe wyniki
Ferrytyna koniecznie do podbicia, powinna być min 50 do ciąży
 
To trzymam kciuki :)

Moja endokrynolog powiedziała mi, że przed ciążą musimy koniecznie zbić do mniej niż 2, bo wyższy wynik jest niebezpieczny dla ciąży. A jak już zajde, to jak tylko się dowiem, mam zrobić badanie i się zgłosić, ale podobno może podskoczyć.
Moja znajoma na początku ciąży miała 10,ale wszystko się szczęśliwe skończyło, ma cudna córkę.
 
Jprdl... powiem Wam, że oszaleje zaraz. U mnie nigdy nic nie może być normalnie😥. Nie biorę dupka itp. 2 miesiące temu brałam to ziółko w kapsułkach Castagnus czy jakoś tak i cycki mi wtedy wybuchały. Zeszłam z tego powoli i przestalam brać całkowicie. Ponad 1.5 miesiąca czy więcej nie biorę.
 
Jprdl... powiem Wam, że oszaleje zaraz. U mnie nigdy nic nie może być normalnie😥. Nie biorę dupka itp. 2 miesiące temu brałam to ziółko w kapsułkach Castagnus czy jakoś tak i cycki mi wtedy wybuchały. Zeszłam z tego powoli i przestalam brać całkowicie. Ponad 1.5 miesiąca czy więcej nie biorę.
Moze zadzwoń do labo czy dobre jednostki podali ?
 
reklama
A b
Jprdl... powiem Wam, że oszaleje zaraz. U mnie nigdy nic nie może być normalnie😥. Nie biorę dupka itp. 2 miesiące temu brałam to ziółko w kapsułkach Castagnus czy jakoś tak i cycki mi wtedy wybuchały. Zeszłam z tego powoli i przestalam brać całkowicie. Ponad 1.5 miesiąca czy więcej nie biorę.
A betę powtaarzalas? Jaki przyrost? Sorry jesli pisałaś A mi umknęło
 
Do góry