reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Hej. U mnie dziw 3dc. Rano byłam na badaniach i mam cześć wyników.
Glukoza 88
Insulina 7,72
wskaźik HOMAir 1,29, a więc a więc w normie. Ostatnio insulinę na czczo miałam ok 13, także chyba moja IO narazie odpuściła

ale... to chyba tyle z dobrych informacji

LH 4,75
FSH 7,72
Stosunek LH/FSH 0,61 .... czyli dupa..prawda? podpowiecie coś?
:(
:(
:(
a masz swoje owulki? Jaki obraz jajników na usg? Przepraszam, jeśli mówiłaś i nie pamiętam
 
reklama
Hello! Ja po wizycie u lekarza, inseminacja w piątek. Tym razem będzie 12 dc, miesiąc temu była 16 dc (to tak w nawiązaniu do poprzednich rozmów i różnych dni owulacji).
Dowiedziałam się tez, ze piątek to ostatni dzień pracy mojego lekarza. Przenosi się z Katowic do… Gdańska. Dalej być nie mogło :) Oby to było ostatnie podejscie, bo już nawet nie mam do kogo chodzić 😅
To trzymam kciuki :)
 
Dziewczynki proszę o poradę..
Czy normalne jest to że tsh szybuje w górę w ciąży? Przedwczoraj miałam wynik tsh 2.40 (w tamtym roku w ciąży miałam 2.45 i b.dobry endokrynolog stwierdził że jest ok, później nie spr)
A z dzisiaj wynik tsh 3.18 i to jest górna granica 1 trymestru.
Nigdy nie miałam problemów z tarczycą.
Morfologia też w cały świat (ale u mnie to może być uzasadnione) chociaż załapałam się na drugą dziś igłę w diagnostyce, bo jest jakaś akcja bezpłatnych, dokładniejszych badań jeśli ALT z wątroby jest za wysokie.
Dobry start mam, nie ma co.
Betka z dziś 171. 4 tydz. (Owulacja z kalendarza 26 lipca we wtorek, a w środę wcześniejszą 20 lipca robiłam test i był biały).
Mi tak skakało TSH w ciąży, raz wynik był 2+, za miesiąc prawie 3.5 i oczywiście panika, lekarz kazał powtórzyć na drugi dzień ale już razem z Ft3 i Ft4 i na drugi dzień był spadek do 2.7.
No i to był taki lekarz, który nie wdrażał dodatkowych leków dopóki wyniki były w normie.
 
Mi tak skakało TSH w ciąży, raz wynik był 2+, za miesiąc prawie 3.5 i oczywiście panika, lekarz kazał powtórzyć na drugi dzień ale już razem z Ft3 i Ft4 i na drugi dzień był spadek do 2.7.
No i to był taki lekarz, który nie wdrażał dodatkowych leków dopóki wyniki były w normie.
Dzięki za odpowiedź.
Czyli to zależy od lekarza czy mówił, że te skoki tsh w ciąży to normalna rzecz?
 
reklama
Do góry