reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Z zapaleniem pęcherza nie chodzi się do gimekologa.
Tylko do lekarza POZ😉.

Wolałabym, jak nie muszę, nie brać antybiotyku.

Polecam jednak pobrać najpierw Furaginę, zanim zacznie się faszerować antybiotykiem.
A widzisz a jak ja miałam "zapalenie pęcherza" z krwią to zawsze byłam wysyłana do ginekologa bo to jednak nie do końca zapalenie pęcherza. 😉
 
reklama
Furagina - ale wzięta cała, nie wolno przerywać jak się człowiek lepiej poczuje, a ulga przychodzi już po 2 dawkach. A żurawinę można pić w syropie i jest nawet OK. Ogólnie też pomaga witamina C rozpuszczalna no i picie dużo dużo wody. Słyszałam też o jakichś tam nasiadówkach 🤔
Tak, tak.
Nasiadówki również polecam.

Jak mnie łapie, to po pierwsze wstrzymuję mocz, nie latam co i rusz do toalety. To bardzo ważne.
Biore kurację Furaginy i robię nasiadówki właśnie (to już przy mocnym zapaleniu).

Zwykle około 3 dni mnie pomęczy i nie muszę do lekarza iść.
 
No i masz babo placek jak nie urok to kuźwa sraczka. Zapalenie tak nagle atakuje? Czy wstrzymanie moczu też może powodować zapalenie?
Sorki jeśli te pytania są głupie ale nigdy tego nie miałam 🤦
Tak, zwykle nagle i znienacka.

Wstrzymanie moczu powinno wręcz pomagać. Najlepiej nie latać co i rusz do toalety.
 
Dziewczyny co do mojego zapalenia endometrium dostałam terapie na 20 dni antybiotykami (ponad 400zl leki ) mam napisane drukowanymi literami Zakaz współżycia czy nawet w zabezpieczeniu jak to rozumiecie ? 😈
 
Dziewczyny co do mojego zapalenia endometrium dostałam terapie na 20 dni antybiotykami (ponad 400zl leki ) mam napisane drukowanymi literami Zakaz współżycia czy nawet w zabezpieczeniu jak to rozumiecie ? 😈
Ale w sensie, że co masz napisane ? Samo zakaz współżycia czy w zabezpieczeniu też?
 
reklama
Do góry