reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Piątek wieczorem, wszystkie trzonują! Good, good...!

lets-talk-about-sex-gif.gif
 
Witajcie.
Wczoraj wieczorem zrobilam facelle z rossmana - wyraznie pozytywny, dzis rano pink delikatna druga kreska. Rano zrobilam tez bete i proga. Beta 65, prog 26,5. Wiem ze wazne sa przyrosty, ale czy te wyniki jak na 12/13 dpo (2 dni przed spodziewanym okresem) dobrze wróżą?

Hmmm jesteś u nas na forum zapisana na testowanie ? Bo nie kojarzę 🤔🤔🤔
 
Witajcie.
Wczoraj wieczorem zrobilam facelle z rossmana - wyraznie pozytywny, dzis rano pink delikatna druga kreska. Rano zrobilam tez bete i proga. Beta 65, prog 26,5. Wiem ze wazne sa przyrosty, ale czy te wyniki jak na 12/13 dpo (2 dni przed spodziewanym okresem) dobrze wróżą?
Wyniki wróżą dobrze, ale szkoda, że nie zapisałaś się na testowanie u nas... W tym wątku wspieramy się w staraniach, większość z nas dwóch kresek nigdy nie widziała :)
 
Witajcie.
Wczoraj wieczorem zrobilam facelle z rossmana - wyraznie pozytywny, dzis rano pink delikatna druga kreska. Rano zrobilam tez bete i proga. Beta 65, prog 26,5. Wiem ze wazne sa przyrosty, ale czy te wyniki jak na 12/13 dpo (2 dni przed spodziewanym okresem) dobrze wróżą?
te pytanie powinno być zadane w innym wątku, ale odpowiadając na atwoje pytanie. Jest to wczesna ciąża, zrob w poniedziałek przyrost (tylko o podobnej porze żeby było 72h nie dluzej). A próg jest okej, ale to nie jest wyznacznik że ciąża będzie dobrze rokowała. To zależy od wielu czynności, na ten moment dobrze się patrzy więc życzę Ci nudnych 9 miesięcy;)
 
Witajcie.
Wczoraj wieczorem zrobilam facelle z rossmana - wyraznie pozytywny, dzis rano pink delikatna druga kreska. Rano zrobilam tez bete i proga. Beta 65, prog 26,5. Wiem ze wazne sa przyrosty, ale czy te wyniki jak na 12/13 dpo (2 dni przed spodziewanym okresem) dobrze wróżą?
Mozesz śmiało zmykać na forum Mamy 2023. Tam Ci wszystko podpowiedzą. My się staramy więc jesteśmy na innym etapie.
 
reklama
te pytanie powinno być zadane w innym wątku, ale odpowiadając na atwoje pytanie. Jest to wczesna ciąża, zrob w poniedziałek przyrost (tylko o podobnej porze żeby było 72h nie dluzej). A próg jest okej, ale to nie jest wyznacznik że ciąża będzie dobrze rokowała. To zależy od wielu czynności, na ten moment dobrze się patrzy więc życzę Ci nudnych 9 miesięcy;)
Tak, tak planuję, dziękuję za wyrozumiałość! Dawno nie wchodziłam na forum bo już straciłam nadzieje ze cos bedzie z tych starań…. To pierwszy raz jak widzę dwie kreski po slynnej bieli vizira…
 
Do góry