reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Po prostu, nie wolno chodzić z ojcem na basen 🙂
Mam nadzieję, że pomogłam 🤗

Powinny być takie baseny gdzie oddzielnie mężczyźni, oddzielnie kobiety

Pool Party Swimming GIF by Team Coco
 
Powinny być takie baseny gdzie oddzielnie mężczyźni, oddzielnie kobiety

Pool Party Swimming GIF by Team Coco
To czaj to co mi się teraz wyświetliło:
5 rzeczy które musisz wiedzieć przed pierwszą wizytą u ginekologa.

I facet mówi: ubierz spódniczkę, wtedy nie będziesz musiała się rozbierać, wystarczy że zdejmiesz tylko majtki.

I komentarz jakiegoś typa: ohohoh "wystarczy że zdejmiesz tylko majtki - to zachęca do seksu. W ogóle to to powinien być zawód zarezerwowany tylko dla kobiet"

🙃🤡💩
 
To czaj to co mi się teraz wyświetliło:
5 rzeczy które musisz wiedzieć przed pierwszą wizytą u ginekologa.

I facet mówi: ubierz spódniczkę, wtedy nie będziesz musiała się rozbierać, wystarczy że zdejmiesz tylko majtki.

I komentarz jakiegoś typa: ohohoh "wystarczy że zdejmiesz tylko majtki - to zachęca do seksu. W ogóle to to powinien być zawód zarezerwowany tylko dla kobiet"

🙃🤡💩
IMG_20221030_152338.jpg


Odnalazłam 🤡
 
Właśnie mi się wyświetlił tiktok, gdzie pani mówi, że córka sąsiada kąpała się w wodzie po ojcu i zaszła w ciążę. Ja już tego nie sprawdzę, bo mój tato dawno w Niebie, ale w razie "w" to przestrzegam 😏🙃
Jak już dostanę tą @, to od przyszłego miesiąca mnie nie interere, ale stary będzie się spuszczać do wanny😂🙈.

Seks póki co nieskuteczny, to trzeba inaczej podejść do tematu xD.
 
reklama
Do góry