reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Można wyleczyć pcos? Myślałam, że to jest na zawsze 😶
U mnie objawy zniknęły po ciąży 🤷‍♀️ Nigdy się nie zaglebialam czy można to wyleczyć, może tylko zaleczyć. Będę teraz robić badania androgenów i może się okaże, ze nieregularne miesiączki i wysokie androgeny pozostały mimo braku obrazu „koralików” na jajnikach. Nie wiem :/
 
A czy mając nadwagę i podwyższona glukozę lekarz może podejrzewać pcos? Miesiączki są regularne, na USG kilka pęcherzyków obecnych. Lekarz nawet mi tego nie podejrzewa, ale czytałam kiedyś artykuł że już sama nadwaga może być podejrzeniem pcos🤷🏻‍♀️
Podejrzewać może ale robi Ci USG i zna Twoje wyniki badań - widocznie nic na to nie wskazuje
 
reklama
A czy mając nadwagę i podwyższona glukozę lekarz może podejrzewać pcos? Miesiączki są regularne, na USG kilka pęcherzyków obecnych. Lekarz nawet mi tego nie podejrzewa, ale czytałam kiedyś artykuł że już sama nadwaga może być podejrzeniem pcos🤷🏻‍♀️
Zrób LH, FSH, AMH - na podstawie tych badań można podejrzewać PCOS. 😉
 
Do góry