reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Ja biorę co prawda ogromną dawkę metforminy ale mi ładnie obniżyło testosteron. Z tym, że metformina to lek na cukrzycę i aby nie mieć przy niej przygód typu mdłości itp trzeba bardzo pilnować diety z niskim IG i regularności posiłków. (Przynajmniej tak jest w moim przypadku)
To szczerze powiedziawszy przed meta jadłam całkiem przyzwoicie, dużo warzyw, ciemne pieczywo, pełnoziarniste makarony, ale jakieś słodycze i owoce podbijące cukier oczywiście były. Nie mogę powiedzieć, że to dieta z niskim IG.
Natomiast przy mecie miałam taki jadłowstręt, że nie byłam w stanie zjeść nic pełnoziarnistego, a o warzywach nie wspomnę. Ratowałam się jakimiś śmieciami tak naprawdę. Nie dałabym rady wprowadzić jakiejkolwiek diety przy metforminie, ale też dzieki Tobie teraz dowiedziałam się, że wysoki IG jeszcze podbijał te dolegliwości.
 
Obserwuje Was od początku miesiąca ale nie chciałam się nakręcać dlatego się nie wypowiadałam kompletnie. Powinnam testować 28 ale nie wytrzymałam 😡
Co myslicie o tym teście? Jest jakakolwiek nadzieja?
 

Załączniki

  • IMG_6712.jpeg
    IMG_6712.jpeg
    99,7 KB · Wyświetleń: 128
Obserwuje Was od początku miesiąca ale nie chciałam się nakręcać dlatego się nie wypowiadałam kompletnie. Powinnam testować 28 ale nie wytrzymałam 😡
Co myslicie o tym teście? Jest jakakolwiek nadzieja?
To jeśli nas obserwujesz, to powinnaś wiedzieć, że to nie ten wątek na który powinnaś napisać.
Nie widzę, żebyś była wpisana na testowanie u nas, jeśli się mylę to popraw mnie. A wrzucając pozytywny test na wątku gdzie dziewczyny latami się starają, to nie jest na miejscu. Są wątki typu czy ta kreska jest pozytywna oraz mamy2023
 
Obserwuje Was od początku miesiąca ale nie chciałam się nakręcać dlatego się nie wypowiadałam kompletnie. Powinnam testować 28 ale nie wytrzymałam 😡
Co myslicie o tym teście? Jest jakakolwiek nadzieja?
Hej, skoro nas obserwujesz, to czemu się nie udzielasz? Tylko Twój pierwszy post to od razu pozytyw, którego wiele dziewczyn jeszcze nie miała okazji ujrzeć.
Tak, jest nadzieja.

Jeśli nie jesteś pewna wyniku testu, to od tego jest odpowiedni wątek.
Wszystkiego dobrego!
 
Obserwuje Was od początku miesiąca ale nie chciałam się nakręcać dlatego się nie wypowiadałam kompletnie. Powinnam testować 28 ale nie wytrzymałam 😡
Co myslicie o tym teście? Jest jakakolwiek nadzieja?
Tu Cię zapraszam:
 
Obserwuje Was od początku miesiąca ale nie chciałam się nakręcać dlatego się nie wypowiadałam kompletnie. Powinnam testować 28 ale nie wytrzymałam 😡
Co myslicie o tym teście? Jest jakakolwiek nadzieja?
To obserwuj uważniej. Nigdy nie jest napisane, ze na tym wątku oceniani testy osób, które wpadają tu z buta.
 
reklama
Do góry