reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Jak dla mnie femibion jest mierny bo po dawka wit D jest żadna, po drugie i tak trzeba brać coś z kwasami Omega. No dla mnie to słabe rozwiązania.
Zdecydowanie do pueri wole dorzucić po prostu wit E która całkiem spoko kosztuje 40 zl na 2 msc
Wiesz, każdy robi według własnego uznania. Femibion nie ma może tak dużej dawki witaminy D, za to ma witaminy z grupy B w takich dawkach, jak nie ma w żadnych innych suplach dla starających się o dziecko.
Ja kwasy Omega i tak dodatkowo suplementuję.
Witaminę D raz na dwa-trzy dni też dodatkowo sobie kapię na łyżeczkę w ilości 4000 jednostek.

Nie chcę też brać po kilkanaście tabletek dziennie, więc miksuję.
Jako społeczeństwo i tak jesteśmy przesuplementowani.
 
reklama
Wiesz, każdy robi według własnego uznania. Femibion nie ma może tak dużej dawki witaminy D, za to ma witaminy z grupy B w takich dawkach, jak nie ma w żadnych innych suplach dla starających się o dziecko.
Ja kwasy Omega i tak dodatkowo suplementuję.
Witaminę D raz na dwa-trzy dni też dodatkowo sobie kapię na łyżeczkę w ilości 4000 jednostek.

Nie chcę też brać po kilkanaście tabletek dziennie, więc miksuję.
Jako społeczeństwo i tak jesteśmy przesuplementowani.

Dla mnie femibion jest skreślony za żelazo w zestawie wczesna ciąża i za ilość "kroków" jakie se wymyślili żeby nabic kieszonki. Nie lubie ściemniania i naciągania
 
Dla mnie femibion jest skreślony za żelazo w zestawie wczesna ciąża i za ilość "kroków" jakie se wymyślili żeby nabic kieszonki. Nie lubie ściemniania i naciągania
Eeee, to chyba o innym Femibionie mowa, bo mam ten bez żelaza, którego na własną rękę bym w życiu nie suplementowała.
 
Eeee, to chyba o innym Femibionie mowa, bo mam ten bez żelaza, którego na własną rękę bym w życiu nie suplementowała.

Masz pewnie planowanie ciąży, a ze pojeby zrobiły 4 zestawy różniące się na przykład dodaniem chooy wie na co żelaza "od 1 tygodnia ciąży" czyli w zasadzie powinien być to zestaw za każdym razem od miesiączki to trudno się połapać 😂
 
W sumie to też mam mieszane uczucia co do jodu w takich dawkach, jaki jest w suplach.
Wiem- jest rekomendowane, ale ja kiedyś dokopałam się do artykułu mówiącym o tym, że jesteśmy przejodowani.
 
reklama
Do góry