reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

A no to może i dlatego w wzrosła ta temp bo wczoraj wstałam chyba 15 minut wcześniej kiedyś tak samo 🤷🏻‍♀️
Zobaczę jeszcze parę dni 😏 ale jak testy były negatywne to się i tak nie nastawiałam że mogła owu być więc nie zmieniam nastawienia

Mogłaś nie wyłapac piku. Trzeba obserwować dalej i jak się utrzyma na tym poziomie to w poniedziałek zbadałabym proga
 
reklama
To się przyznam, że u mnie kwestie wagowe zawaliły się przez doktorat. Nie chciałam wisieć na rodzicach jako osoba 24+, więc przeszłam na pełen etat w pracy i na dzienne doktoranckie. Przez niemal 6 lat tydzień roboczy spędzałam na dupie, tyle co popracowałam przy budowie domu w weekend. I poszły kilogramy po betonie... od obrony 2,5 roku, a one nie chcą sobie pójść. Nawet bezczelnie na ślub większość została! Chciałam schudnąć przed ciążą, ale ani tego ani tego :p

Załóżmy te pączuszki, chcę znów być sexy fit 😅 😅 😅 😅
To mi siedzenie na dupie unormowało wagę 😄 Od kiedy zaczęłam pracować (a praca w redakcji więc tylko siedzę, czytam i pisze) zeszło ok 13kg. Potem jak po 8 godzinach w redakcji nadal siedziałam na dupie i pisałam dr to piłam tylko cole zero i jadłam cukierki czekoladowe. Wtedy spadło kolejne 3kg. No i ogólnie od zaręczyn w 2019 do pierwszej rocznicy ślubu, ktora była w zeszłym miesiącu -16. Goscie ze strony meza pod kosciolem przed naszym slubem byli zaklopotani, bo mysleli, ze moj A. bierze slub z inna dziewczyną 😆😆😆😆
Teraz waze ok 77kg przy 170cm wzrostu. Chciałabym zejść do 70...ale no muszę zeżreć cukierka do kawy 🥸

Dziewczyny...dziś 37dc, trochę boli brzuch ale @ nie ma, test pink 10 dziś o 4 rano negatywny. Dzwonić już do lekarza? Przypomnę, że cykle miałam ok 28-30dniowe
 
To mi siedzenie na dupie unormowało wagę 😄 Od kiedy zaczęłam pracować (a praca w redakcji więc tylko siedzę, czytam i pisze) zeszło ok 13kg. Potem jak po 8 godzinach w redakcji nadal siedziałam na dupie i pisałam dr to piłam tylko cole zero i jadłam cukierki czekoladowe. Wtedy spadło kolejne 3kg. No i ogólnie od zaręczyn w 2019 do pierwszej rocznicy ślubu, ktora była w zeszłym miesiącu -16. Goscie ze strony meza pod kosciolem przed naszym slubem byli zaklopotani, bo mysleli, ze moj A. bierze slub z inna dziewczyną 😆😆😆😆
Teraz waze ok 77kg przy 170cm wzrostu. Chciałabym zejść do 70...ale no muszę zeżreć cukierka do kawy 🥸

Dziewczyny...dziś 37dc, trochę boli brzuch ale @ nie ma, test pink 10 dziś o 4 rano negatywny. Dzwonić już do lekarza? Przypomnę, że cykle miałam ok 28-30dniowe
Hmm ja tak miałam właśnie ,ze brzuch mnie bolał na @ ale dalej nie było a tez 28-30 dni . Może lepiej zadzwoń i się umów na wizytę do lekarza ,albo beta .
 
To od kiedy rusza klub pączuszków? 😂 Musze się psychicznie nastawić i od razu zastrzegam dydpense na drwala😂😂😂😂😂
Fajnoe byloby stworzyc grupe, ktora trzyma kcl i chociaz 1 aktywność w ciagu dnia od 3 do 5 razy w tyg. Popieram pomysł 🤞🤔 zawsze się zastanawiam czy strata kg nie pomoglaby mi w zajsciu. Tylko ciężko się zabrać.
 
Jeszcze co do chudnięcia, to polecam chociaż przez tydzień albo dwa zapisywać sobie absolutnie wszystko co się je i podliczać kalorie (oczywiście o ile się nie jest na diecie gdzie te kalorie są wyliczone). Pamiętam mój wielki szok po zainstalowaniu aplikacji do liczenia kalorii jak do mnie dotarło, że mimo że sobie wmawiam, że przecież jem mało i nie wiem, dlaczego tyję to jednak codziennie z wyliczeń wychodziło mi ponad 2000 zjedzonych kalorii. U mnie wystarczy zejść do 1900 i już chudnę, tylko rzadko mi się to udaje. Ale oczywiście są też osoby, które jedzą naprawdę mało i nie chudną i tu nie będzie żadnych pozytywnych odkryć przy liczeniu kalorii.
 
Cześć dziewczyny! Mało się udzielam bo się urlopuje :) ale zaglądam !
U mnie dziś 6dpo według temperatur flo mi zaznaczyło owu więc zobaczymy. Odnośnie diet to fajna ma weryfikację kal jest aplikacja fitatu. Ja w ubiegłym roku schudłam ok 14 kg bez deficytu ale piłam też dużo wody no i ruch , dużo ruchu . Jak nie mogłam gdzieś na dworzu to robiłam kroki w domu z takim gościem z YT ,tez się zbieram żeby do tego wrócić bo niby do zrzucenia ok 4-5 kg to wszystko mi zalega na brzuchu :/
 
reklama
Do góry