reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Załączniki

  • 3f4e8d5e-01f6-4bb0-bb43-7c613c25a7b6.jpeg
    3f4e8d5e-01f6-4bb0-bb43-7c613c25a7b6.jpeg
    22,3 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Ja wg kalkulatora mam zapotrzebowanie 1539 kalorii ...
Nigdy nie liczyłam, ale raz dietetyczką mi ustawiła na chyba 1500 kalorii i nie byłam w stanie tego przejeść. Z pięciu posiłków jadłam najczęściej trzy, a efekty nie były spektakularne. Miałam w pół roku zrzucić 15 kg ale miesięcznie spadało w okolicy kilograma. Będę hipciem :)
 
Nigdy nie liczyłam, ale raz dietetyczką mi ustawiła na chyba 1500 kalorii i nie byłam w stanie tego przejeść. Z pięciu posiłków jadłam najczęściej trzy, a efekty nie były spektakularne. Miałam w pół roku zrzucić 15 kg ale miesięcznie spadało w okolicy kilograma. Będę hipciem :)

Jest to w zasadzie niemożliwe o ile nie jadłaś czegoś nadprogram to najwyraźniej dietetyczką nie umie w kalkulator 😅
 
Pierwszy raz w życiu się wyspalam 🙂
Obudziłam się o 5 bez pobudek w nocy
właśnie ja np mam problemy ze spaniem. Zawsze minimum raz się obudze w nocy. Albo np wstaje o 5.40, ale obudzę się (tak jak dzisiaj) o 4.30 i już nie mogę dalej zasnąć.
Wczoraj przyszedł mi mój termometr owulacyjny, zmierzyłam dzisiaj temp (nie pytajcie po co, to kompletnie nie miało sensu mierzyć od połowy cyklu, ale byłam strasznie ciekawa 😂) i wyniosła 37,14. Ciekawa jestem czy moje takie nie-spanie miało na to wpływ 🤔
 
reklama
U mnie robi na przykład, ale wiem że nie u każdego. Musiałabyś kiedyś to sprawdzić 😁

A no to może i dlatego w wzrosła ta temp bo wczoraj wstałam chyba 15 minut wcześniej kiedyś tak samo 🤷🏻‍♀️
Zobaczę jeszcze parę dni 😏 ale jak testy były negatywne to się i tak nie nastawiałam że mogła owu być więc nie zmieniam nastawienia
 
Do góry